Na Poddaszu

Tanie noclegi dla pracowników

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Aleja Piłsudskiego 75, 05-070 Sulejówek mazowieckie
(1 review) napisz opinię
Na Poddaszu
ul. Aleja Piłsudskiego 75, 05-070 Sulejówek mazowieckie
NIP
8222194210
Telefon
Na Poddaszu

Informacje

Opis działalności firmy Na Poddaszu w Sulejówek
Na Poddaszu to hotel dla pracowników, który otworzyliśmy w Sulejówku, na terenie województwa mazowieckiego. Początki naszej działalności sięgają 2006 roku.
Produkty i usługi
Nasze kwatery zlokalizowane są w odległości 20 km od Warszawy.W pobliżu hotelu znajdują się przystanki MTP i PKP, co zapewnia nam doskonałą komunikację ze stolicą. Wynajmujemy wygodne, czyste i przytulne kwatery 3-, 4-, 5- oraz 6-osobowe, które wyposażyliśmy w:
- łazienki,
- WC,
- szafy,
- łóżka z pościelą,
- telewizory w każdym pokoju,
- dostęp do Wi-Fi,
- aneks kuchenno-jadalny.
W kuchniach pozostawiamy do Państwa dyspozycji komplety naczyń i sztućców, kuchenki, lodówki oraz czajniki. Na terenie obiektu znajduje się też kafejka internetowa i parking. Dbamy o bezpieczeństwo gości, dlatego obiekt jest strzeżony całodobowo. Dodatkowym atutem Na Poddaszu jest miejsce do grillowania, które przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. W pobliżu hotelu znajduje się też sklep Biedronka. Regularnie wymieniamy pościel w pokojach i co tydzień przeprowadzamy gruntowne porządki.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Na Poddaszu z lokalizacji: Sulejówek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 review) napisz opinię
B
Borys
Wynajmowałem u nich kwatery pracownicze i mogę polecić każdemu. Mieliśmy kontrakt w Warszawie. W pokojach czysto i przytulnie. Jest internet, kuchnia i telewizja.