Investigators Agencja detektywistyczna Ewa Karczewska

Pomoc profesjonalnego detektywa

Agencje detektywistyczne
ul. Mińska 10, 05-300 Sulejówek mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Investigators Agencja detektywistyczna Ewa Karczewska

Informacje

Opis działalności
Agencja detektywistyczna Investigators , której właścicielką jest Ewa Karczewska, zlokalizowana jest w Sulejówku, na terenie województwa mazowieckiego. Biuro udziela pomocy Klientom indywidualnym, a także małym i dużym firmom.
Produkty i usługi
Specjalnością biura detektywistycznego Investigators są sprawy indywidualne, kryminalne oraz gospodarcze. Firma proponuje swoje usługi osobom, które mają potrzebę uzyskania informacji na temat danej osoby czy zebrania niezbędnych dowodów. Co ważne, usługi proponowane przez biuro detektywistyczne obsługiwane są przez całą dobę.

W ofercie biura znajdą Państwo między innymi:

- obserwacja osób i mienia,
- ustalanie miejsca pobytu,
- wykrywanie podsłuchów i kamer,
- wywiad gospodarczy,
- monitoring pojazdów,
- ustalanie majątku, ściąganie wierzytelności.

Co więcej, specjaliści w biurze detektywistycznym Investigators ułatwią Państwu wykonanie badań DNA. Jest to szczególnie przydatne, kiedy chcemy ustalić ojcostwo. Detektywi dyskretnie pobierają próbki, a także dostarczają je do laboratorium.

Biuro detektywistyczne Investigators wyróżnia kreatywność oraz skuteczność w powierzonych zadaniach. Co ważne, do każdego zlecenie detektywi podchodzą indywidualnie, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia. Uzupełnieniem oferty biura jest pomoc psychologiczna oraz prawna.

Zapraszamy do kontaktu z biurem detektywistycznym Investigators w Sulejówku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Mariusz
Skuteczny w poszukiwaniu osób. Pomógł ustalić świadków zaginięcia mojego brata. Ich zeznania pozwoliły zlokalizować miejsce jego pobytu.
K
KATIE
Serdecznie polecam, szybko zadziałali bo zależało mi na czasie, skutecznie bo już po 5 dniach moja sprawa była rozwiązana. Może nie do końca wyliczyłam koszty ale Pani Ewa była w stanie się ze mną dogadać i poczekała na pieniążki. POLECAM
O
Olka
To prawdziwi profesjonaliści. Otrzymałam również pomoc psychologiczną, co było mi bardzo potrzebne. Dziękuje i polecam.
S
Sivia
Agencja Investigators udowodniła wielokrotne zdrady mojego męża, dzięki temu po rozwodzie nie zostałam z niczym! Dziękuje bardzo.
D
Damian
Doświadczony detektyw, który dokłada wszelkich starań, by rozwiązać problem Klienta. Rzetelnie wykonuje powierzone zlecenia.
M
Mariusz
Polecam, profesjonalnie i szybko działające biuro detektywistyczne