Gabinet Weterynaryjny Nasz weterynarz

Profilaktyka i leczenie chorób małych zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Szkolna 1, 05-070 Sulejówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Weterynaryjny Nasz weterynarz

Informacje

Opis działalności
Gabinet weterynaryjny "Nasz weterynarz" jest miejscem, w którym Państwa zwierzę może czuć się bezpiecznie. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie małe pupile. Pacjentami gabinetu mogą zostać psy, koty, króliki oraz wszystkie inne zwierzęta. Już od 1989 roku leczymy i dbamy o prawidłowy rozwój małych zwierząt domowych. Nasz gabinet znajdą Państwo w Sulejówku w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych czteronożnych bądź dwunożnych przyjaciół jest dla nas bardzo ważne. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na utworzenie gabinetu weterynaryjnego. Zwierzęta darzymy ogromną sympatią. Staramy się, aby wykonywane zabiegi były dla nich jak najmniej nieprzyjemne. Nasza przychodnia specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób małych zwierząt. Każda zauważona zmiana w zachowaniu zwierzęcia powinna zostać zgłoszona. Wczesne wykrycie chorób może poprawić zdrowie i samopoczucie pupila.

Nasz gabinet to niewielkie, przytulne miejsce z rodzinną atmosferą. To właśnie tutaj przeprowadzamy wszelkie zabiegi ambulatoryjne i chirurgiczne. W ramach diagnostyki zwierząt proponujemy dokładne badanie skóry, sierści, uszu i zębów pupila. Profilaktyka polega na zapisaniu zwierzęciu niezbędnych lekarstw na stawy lub sierść. Polecamy również zakup odpowiedniej dla zwierzęcia karmy.

Jesteśmy stałym dystrybutorem karmy Royal Canin. To karma znana na całym świecie. Jej producent zadbał o skład produktu, który ma znaczący wpływ na rozwój psów oraz kotów. W zależności od ich wieku i potrzeb dostosowywany jest odpowiedni rodzaj karmy. W naszym gabinecie w szczególności polecamy karmy lecznicze. Pomagają one w zwalczaniu między innymi chorób jelit, nerek, wątroby, czy dróg moczowych.

"Nasz weterynarz" jest miejscem, w którym specjalizujemy się w:

- strzyżeniu psów i kotów,
- usuwaniu kamienia nazębnego u psów,
- położnictwie i ginekologii,
- stomatologii,
- kardiologii,
- dermatologii,
- sprzedaży karm leczniczych i bytowych,
- czipowaniu psów,
- wykonywaniu badań analitycznych krwi i moczu.

W razie konieczności, dla naszych pacjentów proponujemy wizyty domowe. Odbywają się one po zakończonej pracy w gabinecie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej lecznicy zwierząt w Sulejówku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
miński, Warszawa, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe