Formed sp.j.

Opakowania do płynów, materiałów sypkich i tabletek

Opakowania z tworzyw sztucznych
ul. Trakt Brzeski 66, 05-070 Sulejówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Formed sp.j.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Formed znajduje się w Sulejówku, w województwie mazowieckim. Od końca lat 80. XX wieku przedsiębiorstwo zajmuje się produkcja opakowań z tworzyw sztucznych, które przeznaczone są dla klientów z Polski i z innych państw. Opakowania wyróżniają się wysoką jakością i przystępnymi cenami.
Produkty i usługi
Opakowania z tworzyw sztucznych, które od 30 lat produkuje Formed, przeznaczone są dla podmiotów działających w takich branżach, jak farmaceutyczna, kosmetyczna oraz chemiczna. Mają różną pojemność, kształt, kolory i dodatkowe wyposażenie wybrane przez zamawiającego. Przykładem są plomby zabezpieczające zawartość opakowań oraz rozpylacze i dozowniki do płynów. Opakowania plastikowe występują w wersjach o pojemności od 5 do 150 ml. Przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania leków zakraplających i rozpylających, tabletek, proszków, płynów używanych do pielęgnacji skóry i włosów, a także środków chemicznych. Oferta przygotowana przez Formed obejmuje:
-butelki PE,
-butelki PEHD,
-pojemniki PEHD.

Ponadto w zakładzie wytwarzane są pipety zoologiczne i pipety na płyny chemiczne, a także nakrętki typu naciśnij i odkręć.

Dodatkowe informacje o przedsiębiorstwie Formed i jego wyrobach z tworzyw sztucznych znajdują się na stronie internetowej. Pytania związane z produktami można kierować na adres e-mailowy albo zadawać je telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe