"Instalbud" Dźwigi Podnośniki Przewierty Andrzej Żółkowski

Przewierty sterowane, wynajem maszyn i budowa sieci elektroenergetycznych.

Techniki bezwykopowe
ul. Kolejowa 82, 05-300 Targówka mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 243 720
"Instalbud" Dźwigi Podnośniki Przewierty Andrzej Żółkowski

Informacje

O nas
Dzięki 30 letniej obecności na rynku posiadamy dziś ogromne doświadczenie które gwarantuje naszym Klientom fachowe wykonanie każdego zlecenia. Nasza kadra to pracownicy z wieloletnim stażem, posiadający niezbędne uprawnienia i świadectwa kwalifikacyjne. Jesteśmy w pełni przygotowani do kompleksowej realizacji nawet najbardziej złożonych zadań przy jednoczesnym zapewnieniu terminowości i pełnej dokładności. Zrealizowane przez nas prace odznaczają się wysokim bezpieczeństwem użytkowania i długim okresem trwałości. Nasze prace opieramy na nowoczesnych maszynach pochodzących od najbardziej uznanych światowych producentów. Regularnie przechodzi on przeglądy by zapewnić Klientom jego pełną sprawność. Nasz sprzęt utrzymujemy w pełnej gotowości do wykonania zadań nawet w najtrudniejszych warunkach. Posiadamy i na życzenie Klienta okazujemy również aktualne badania techniczne.

Nasza ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak firm budowlanych, remontowych oraz dużych przedsiębiorstw deweloperskich. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę jego potrzeby i możliwości. Oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny wraz z fachowym doradztwem doświadczonych pracowników. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wątpliwości a po uzyskaniu niezbędnych informacji związanych z warunkami, w których pracować będziesprzęt, zaproponują optymalne rozwiązanie, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i kosztów.
Opis działalności
Firma Instalbud została założona w 1989, jej siedziba znajduje się w mieście Targówka a osobą decyzyjną jest Andrzej Żółkowski. Firma świadczy usługi z zakresu technik bezwykopoweych oraz wynajmu sprzętu budowlanego.
Produkty i usługi
Firma Instalbud świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa przewiertów techniką bezwykopową. W naszym zakładzie prace te opieramy na dwóch metodach wiertnicy DITCH WITCH oraz urządzeniu pneumatycznym "kret". Wiertnica DITCH WITCH pozwala na wykonanie przewiertów o małych średnicach i małych odległościach, np. 20-30 metrów oraz dużych średnicach i dużych odległościach np. 150 metrów.
Sterowane przewierty bezwykopowe stosuje się w takich miejscach jak:
-pod drogami
-pod torami
-pod rzekami i zbiornikami wodnymi
-pod bagnami
-pod gęsto zabudowanymi terenami miejskimi

Urządzenie pneumatyczne kret zasilane jest sprężonym powietrzem które drąży otwór poprzez rozpychanie i zagęszczanie wokół siebie gruntu. Umożliwia to umieszczenie rury osłonowej wykonanej z takich materiałów jak PCV, stalowe, DKV, HDPE bądź PE.

Przeciski pod drogami pozwalają na wykonanie instalacji takich jak:
-wodociągowe
-gazowe
-kanalizacyjne
-telekomunikacyjne
-energetyczne

Metodę tę polecamy gdy nie ma możliwości użycia maszyn pneumatycznych lub gdy zatrzymanie ruchu w danym miejscu spowoduje straty/utrudnienia, ma to ogromne znaczenie na terenie dużych i ruchliwych miast. Przewierty sterowane są całkowicie bezinwazyjne – nie niszczą terenu, nie wymagają prac rekultywacyjnych. Technologia ta jest przyjazna dla środowiska oraz generuje oszczędności dla inwestorów. Z tego też względu na nasze usługi oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Opłaty z każdym Klientem ustalane są w pełni indywidualnie z uwagą na jego możliwości i potrzeby.

Świadczymy też usługi z zakresu wynajmu maszyn HDS na terenie województwa mazowieckiego. Nasz sprzęt wynajmujemy wraz z operatorem posiadającym wszystkie potrzebne uprawnienia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
-dźwigi HDS na samochodach terenowych: 27 ton, 10 ton, 6 ton, 5 ton.
-podnośnik koszowy o wysięgu 22 metry, i zasięgu bocznym 14,5 metra
-podnośniki na samochodach terenowych o wysięgu 18m.
-koparko ładowarki, koparki, minikoparki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń