Śliwiński Mariusz Elmar

Naprawa agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze
ul. Jesionowa 4, 05-152 Jesionka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Śliwiński Mariusz Elmar
ul. Jesionowa 4, 05-152 Jesionka mazowieckie
Telefon
Śliwiński Mariusz Elmar

Informacje

Opis działalności firmy Śliwiński Mariusz Elmar w Jesionka
Firma Elmar prowadzona przez Mariusza Śliwińskiego powstała w 2010 roku w Jesionce, w województwie mazowieckim. Specjalnością zakładu jest serwis i sprzedaż agregatów prądotwórczych.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest naprawa i serwis urządzeń takich marek jak Inveco, Mitsubishi, Lombardini, John Deere, Andoria, Volvo, Caterpillar, Scania i wiele innych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim przeglądy okresowe agregatów oraz naprawa układów automatyki.

W ofercie wyróżnić można:

- serwis generatorów,
- sprzedaż generatorów prądu,
- części zamienne do agregatów,
- pomiary elektryczne,
- mechanika silnikowa,
- czyszczenie zbiorników paliwa.

W zakres usług wchodzi także naprawa prądnic, pomiary elektryczne oraz rozbudowa i modernizacje. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.

Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Siedziba Elmar mieści się w Jesionce, a szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Śliwiński Mariusz Elmar z Jesionka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń