Atut-ZM Place Zabaw Zbigniew Mazur

Projektowanie i montaż drewnianych placów zabaw

Projektowanie i montaż placów zabaw
ul. Zielna 6, 05-152 Kazuń Nowy mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atut-ZM Place Zabaw Zbigniew Mazur

Informacje

Opis działalności
Atut-ZM to firma, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem placów zabaw. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Zbigniew Mazur. Siedziba zakładu znajduje się w Kazuniu Nowym w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Uśmiech dziecka jest czymś, co trudno jest zastąpić. Ciekawie zaprojektowany plac zabaw pozwoli nie tylko uszczęśliwić dzieci, ale także zadbać o ich rozwój. Atur-ZM to firma, która dobro dziecka stawia na pierwszym miejscu. Projektowane place zabaw są w pełni bezpieczne, a przy tym dostarczają masę niezapomnianej zabawy.

Tworzone przez przedsiębiorstwo place zabaw są drewniane. W ich wyposażenie wchodzą huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, czy dowolne inne elementy, które sobie Państwo zażyczą. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja przez okres 36 miesięcy.

Korzystając z oferty Atut-ZM, mogą Państwo stworzyć na swoim placu między innymi:

- drewniane domki,
- piaskownice z drewna,
- drewniane huśtawki,
- zjeżdżalnie z drewna,
- drewniane karuzele,
- urządzenia sprawnościowe,
- linaria.

Firma współpracuje ze żłobkami, szkołami i przedszkolami. Place zabaw Zbigniewa Mazura znajdują się w parkach i ogródkach. Projekty przedsiębiorstwa podbił serca wielu przedstawicieli gmin.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy z Kazunia Nowego. Znajdą Państwo na niej galerię zrealizowanych prac i więcej informacji o ofercie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń