Atut-Zm Place Zabaw Zbigniew Mazur

Projektowanie i montaż placów zabaw
ul. Zielna 6, 05-152 Kazuń Nowy mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
602 522 759
Adres korespondencyjny
ul. Zielna 6, 05-152 Kazuń Nowy mazowieckie

Informacje

O nas
Atut-ZM Place Zabaw to rodzina firma, której główne wartości stanowią jakość, bezpieczeństwo oraz terminowość usług dostępnych w przystępnej cenie.

Chcemy spełniać wszystkie oczekiwania naszych Klientów, dlatego stawiamy na obustronny dialog podczas tworzenia projektu. Każdy element przedyskutowujemy dokładnie z Klientem, w razie jakichkolwiek zmian, konsultujemy się z nim. Podejmujemy się również niestandardowych rozwiązań i projektów.

W raz z rozwojem firmy, rozszerza się również nasza oferta, staramy się wprowadzać, coraz to nowsze rozwiązania, które maja na celu poprawić estetykę i funkcjonalność urządzeń, którewykonane są zgodnie z polskimi i europejskimi normami - PN-EN1176, 1177, poparte odpowiednimi certyfikatami. Do naszej aktualnej oferty wybraliśmy te elementy, które na przestrzeni kilkunastoletniego doświadczenia cieszyły się Państwa największym uznaniem.

Materiały, których używamy do produkcji naszych wyrobów spełniają najwyższe standardy wytrzymałości i odporności na działanie warunków atmosferycznych oraz certyfikaty i atesty, dopuszczające do używania ich przez dzieci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia w 2 opcjach kolorystycznych – maehoniu i sośnie, ale na życzenie Klienta wykonujemy nietypowe zlecenia. Produkujemy głównie z poddanego ciśnieniowej impregnacji drewna bezrdzeniowego, toczonego o różnych średnicach oraz drewna klejonego warstwowo. Nasze urządzenia montujemy przy pomocy stalowych kotew.

Produkujemy elementy uzupełniające z różnorodnych materiałów w żywej i radosnej kolorystyce.

Zapewniamy Państwu szeroką gamę możliwości. Oferujemy różne rozwiązania, które zależne są od liczby użytkowników placu zabaw, miejsca montażu oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Gwarantujemy solidne i terminowe wykonanie placów zabaw. Długość realizacji zależy od rodzaju usługi. Jeżeli wybiorą Państwa gotowy projekt placu zabaw – potrwa to najkrócej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu - udzielimy fachowej porady i pomocy.
Opis działalności
Drewniane place zabaw dla dzieci. Projektowanie i montaż placów zabaw.
Produkty i usługi
AW ofercie Atut-ZM Place Zabaw znajdziecie Państwo drewniane urządzenia zabawowe wykonane zgodnie z polskimi i europejskimi normami /PN-EN1176, 1177/:
- huśtawki,
- zjeżdżalnie,
- zestawy zabawowe,
- piaskownice,
- urządzenia sprawnościowe,
- karuzele,
- sprężynowce,
- linaria
- i inne elementy uzupełniające, przeznaczone dla dzieci w wieku 3-15 lat.

Gwarantujemy fachowy montaż, trzyletnią gwarancję i montaż placu zabaw we wskazanym przez Klienta miejscu. Oferujemy konkurencyjne ceny!

Ponadto w naszej ofercie, znajdziecie Państwo elastyczne różnokolorowe nawierzchnie syntetyczne. Mają one za zadanie chronić przed urazami, są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz ścieranie, charakteryzuje je pełna przesiąkliwość. Wykonujemy również nawierzchni naturalne.

Oferujemy możliwość wykonania okresowych przeglądów wymaganych na podstawie zapisów norm oraz przeglądów gwarancyjnych, w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa użytkowników. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny naszych produktów.

Z Atut-ZM Place Zabaw możesz zaprojektować wymarzony plac zabaw. Tworzymy wstępny projekt na podstawie informacji otrzymanych od Klienta. Potrzebny jest nam do tego rzut z góry - szczegółowe wymiary miejsca przeznaczonego na plac zabaw orazprzedział wiekowy dzieci, które będą korzystały z placu zabaw. Dobieramy odpowiednie zróżnicowane funkcjonalnie urządzenia, które zapewniają wszechstronny rozwój oraz zachęcają do bezpiecznej, spontanicznej zabawy.

Nasz architekt krajobrazu dba o to, aby poza funkcjonalnością, projekt tworzył estetyczną całość, wkomponowaną w otoczenie.

Atut-ZM Place Zabaw oferuje również nietypowe rozwiązania w zakresie projektowania tematycznych placyków zabaw z wykorzystaniem urządzeń oraz zieleni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Zespół Atut-ZM Place Zabaw.
Marki i specjalizacje
Wszystkie urządzenia firmy Atut-ZM Place Zabaw wykonane są zgodnie z polskimi i europejskimi normami /PN-EN1176, 1177/ poparte odpowiednimi certyfikatami. Zapewniamy bezpieczeństwo użytkownikom wykonanych przez nas placów zabaw.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klientka
2019-07-17 13:24:36
naprawdę najwyższej jakości realizacja. polecam