Prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej Jutrzenka s.c.

Najbardziej rodzinny dom opieki seniora

Zakłady opiekuńczo-lecznicze
ul. Mieszka I 30, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 744 940
Adres korespondencyjny
ul. Mieszka I 30, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Prywatny zakład opieki zdrowotnej Jutrzenka znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. Działa on od 2015 roku.
Produkty i usługi
Prowadzimy dom spokojnej starości, w którym przyjmujemy osoby starsze, zarówno na pobyty krótkoterminowe, jak i pobyty długoterminowe. Do dyspozycji oddajemy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Każdy pokój dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia naszych pensjonariuszy. Ponadto mają one w standardzie instalację, za pomocą której można przywołać personel. Na życzenie możemy doposażyć je w Internet, telefon, radio czy telewizor. W domu seniora Jutrzenka łazienki posiadają uchwyty dla niepełnosprawnych. Nasi pensjonariusze korzystają z jadalni połączonej z częścią wypoczynkową.

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną. Pracują u nas doświadczone opiekunki i pielęgniarki. Dodatkowo zapewniamy specjalistyczną opiekę lekarską, a także terapię ruchową i rehabilitacje. Prowadzimy też zajęcia terapeutyczne i manualne. W trosce o dobre samopoczucie i piękny wygląd proponujemy usługi fryzjerskie i kosmetyczne.

W naszym domu seniorzy mogą swobodnie rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Do ich dyspozycji oddajemy biblioteczkę, bogato zaopatrzoną nie tylko wksiążki, ale też aktualną prasę. Mogą oni brać również udział w grach towarzyskich, imprezach okolicznościowych i wieczorkach wokalno-muzycznych.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń