Wirings sp. z o.o.

Obróbka przewodów elektrycznych

Hurtownie artykułów elektrotechnicznych
ul. gen. Sikorskiego 5B, 05-190 Stare Pieścirogi mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
602 684 858
Wirings sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Wirings jest spółką specjalizującą się w produkcji i montażu wiązek kablowych. Swoje usługi świadczymy od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Starych Pieścirogach w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wiązek elektrycznych oraz ich obróbka. Dzięki specjalistycznym narzędziom, technologii oraz ogromnej wiedzy każde zlecenie realizujemy błyskawicznie. Nie stanowi dla nas problemu precyzyjne cięcie przewodów, krimpowanie, czy cynowanie. Dla naszych Klientów zajmiemy się też lutowaniem oraz montażem konektorów i kostek.

Każdą z naszych usług wykonujemy, zachowując maksymalne standardy jakościowe. Potwierdzeniem tego są uzyskane przez nas certyfikaty. Od lat współpracujemy z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami. Z usług korzystają branże AGD, automatyki przemysłowej oraz osoby odpowiedzialne za produkcję elektroniki użytkowej.

Wiring proponuje swoim Klientom między innymi:

- montaż prostych wiązek,
- produkcję rozbudowanych wiązek,
- wykonywanie wiązek w rurkachizolacyjnych i termokurczliwych,
- wykonywanie wiązek w wężach osłonowych,
- wykonywanie wiązek w oplocie taśmowym lub spiralnym.

O szczegółach naszej oferty z chęcią poinformujemy Państwa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura w Starych Pieścirogach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Emil
Cena, jakość i precyzja stoi u nich na wysokim poziomie. Firmę oceniam 5/5. Najchętniej dałbym większą! Wykonali dla mnie wiązki kablowe w rurach karbowanych. Wszystko zgodnie z terminem.
L
Leszek
Profesjonalne podeście do zamówionej usługi. Firma precyzyjnie przycięła i odpowiednio zamontowała wiązki kablowe. Oferta cenowo jak najbardziej przystępna. Jesteśmy zadowoleni.