Gracja Sala

Organizacja wesel, bankietów, Sylwestrów.

Organizacja imprez i konferencji
ul. Wolności 10b, 07-407 Czerwin mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 11:00 - 20:00
Niedziela 11:00 - 20:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gracja Sala

Informacje

Opis działalności
Gracja to Sala stworzona z myślą o organizacji imprez okolicznościowych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Nasz lokal mieści się w Czerwinie, na terenie województwa mazowieckiego. Głównym profilem naszej działalności jest organizowanie uroczystości weselnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych. Jako profesjonaliści nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług tak, aby zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona Klientów. To na Waszym zadowoleniu budujemy swoją markę.

Zatrudniamy pracowników, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu są w stanie udekorować salę zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasze propozycje zawsze są piękne i cieszą oczy Waszych gości. Nasza oferta to przede wszystkim:
- Imprezy okolicznościowe
- Chrzty
- Komunie
- Stypy
- Wesela
- Wynajem sali
- Pokoje

W naszym lokalu istnieje możliwość wynajęcia pokoi dla Waszych gości. U nas możecie liczyć na nocleg w komfortowych warunkach, z wszelkimi wygodami.

Świadczymy również usługi gastronomiczne. W naszej ofercie znajdziecie między innymi
- Dania główne
- Zupy
- Przystawki
- Sałatki
- I wiele innych

Nasza oferta pozwala w pełni wykorzystać jedną firmę do organizacji niemal całej imprezy okolicznościowej. Nasi Klienci zawsze są z nas zadowoleni i polecają nas swoim znajomym i bliskim.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń