Cellpak Papier i opakowania papierowe Z. Koziatek

Specjalizujemy się w dystrybucji papierów i opakowań papierowych.

Papier
07-415 Dobrołęka 1a mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(29) 768 10 10
297681011
biuro@cellpak.pl
501023943
Cellpak Papier i opakowania papierowe Z. Koziatek

Informacje

Opis działalności
Cellpak Papier i opakowania papierowe to firma, której właścicielem jest Zdzisław Koziatek. Siedzibą działalności jest Dobrołęka, w województwie mazowieckim. Działamy w branży opakowaniowej od 1993 roku, specjalizujemy się w dystrybucji papierów i opakowań papierowych.
Produkty i usługi
Główny profil działalności naszej firmy to przetwarzanie i sprzedaż papieru oraz wyrobów z papieru i tektury. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branży, między innymi spożywczej, tekstylno-odzieżowej, poligraficznej oraz meblarskiej. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiemy jak sprostać Państwa oczekiwaniom. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym, który umożliwia przetwórstwo wielu rodzajów papieru. Wszystkie maszyny są wyposażone w najnowsze technologie, a nasi pracownicy są na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- worki papierowe,
- worki wentylowane klejone,
- papiery pakowe,
- papiery makulaturowe,
- papiery workowe,
- opakowania papierowe,
- opakowania tekturowe.

Papiery pakowe sprzedajemy w zwojach lub arkuszach. W naszej ofercie jest również papier zwijany w role przeznaczony dla krawców i lakierników. Mamy także papier powlekany polietylenem i wiele innych. Ponadto posiadamy opakowania otwarte klejonei wentylowane z wkładką polietylenową oraz otwarte szyte. Znajdą Państwo u nas pudła klapowe i fasonowe z tektury falistej. Pudła mogą być wykonane w dowolnych wymiarach, z nadrukiem lub bez.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu cięcia wzdłużnego i poprzecznego, bobinowania, druku oraz innych prac konfekcyjnych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Cellpak Papier i opakowania papierowe w celu zapoznania się z szczegółami naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń