Usługi Pogrzebowe Lucyna Maria Lewicka

Zajmujemy się organizacją pogrzebu w pełnym zakresie

Usługi pogrzebowe
ul. Sienkiewicza 38, 07-440 Goworowo mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Pogrzebowe Lucyna Maria Lewicka

Informacje

Opis działalności
W Zakładzie Pogrzebowym Lucyny Marii Lewickiej świadczymy pełną obsługę związaną z pochówkiem od 2010 roku. Nasza siedziba mieści się w Goworowie na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Zakładzie Pogrzebowym Lucyny Marii Lewickiej działamy już od dekady. Pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Przejmujemy wszystkie obowiązki i formalności związane z organizacją uroczystości pogrzebowej, tak by zdjąć ten ciężar z barków rodziny zmarłego. Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie.

W imieniu Klienta załatwiamy wszelkie formalności oraz podejmujemy się opieki nad ciałem zmarłego. Oferujemy duży wybór trumien, urn, wieńców i wiązanek do wyboru a na specjalne życzenie Klientów organizujemy również oprawę muzyczną na ceremonię.

Zajmujemy się także organizacją pogrzebów różnych wyznań religijnych oraz pogrzebów świeckich na najwyższym poziomie, w przystępnej cenie.

Przeprowadzamy ekshumację zwłok w zgodzie ze wszystkimi normami oraz procedurami, zapewniamy przewóz zwłok lub szczątków wydobytych podczas ekshumacji.

Pozostałe oferowane przez nasz dom usługi:

- zajmujemy się organizacją kremacji oraz przygotowaniem ceremonii,
- zapewniamy szybki dojazd do osoby zmarłej oraz transport ciała na terenie kraju i Europy, odbieramy ciała ze szpitali, domów i innych miejsc,
- załatwiamy wszelkie formalności pogrzebowe zgodnie z życzeniem klienta, np. USC - akty zgonu, ZUS - zasiłek pogrzebowy oraz inne,

Mogą Państwo liczyć na naszą natychmiastową reakcję na każde zgłoszenie dotyczące organizacji pogrzebu.

Możesz się z nami skontaktować w każdej chwili.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń