Euro - Piana Wojciech Żerański

Natrysk i ocieplenia pianką poliuretanową

Izolacja termiczna
07-410 Korczaki 2A mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
886 600 646
Adres korespondencyjny
Korczaki 2A, 07-410 Ostrołęka
Euro - Piana Wojciech Żerański

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Wojciech Żerański. Jestem właścicielem firmy EURO-PIANA. To zakład, w którym świadczymy usługi izolacyjne metodą hydrodynamicznego natrysku pianką poliuretanową. Wykonujemy także sufity napinane oraz zabudowę płytą GK. Siedziba naszej firmy znajduje się w Korczakach w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej. Główną dziedziną naszej działalności są ocieplenia i docieplenia pianą poliuretanową w całym sektorze budowlanym. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu zabudowy poddaszy, sufitów i ścianek działowych płytą gipsowo- kartonową. Świadczymy również usługi glazurnicze. Pracujemy tylko na materiałach sprawdzonych. Współpracujemy z czołowymi producentami z Polski i z zagranicy.

Nasi Klienci mogą liczyć na realizację takich prac jak:

- ocieplenia poddaszy domków jednorodzinnych,
- izolacje stropów, ścian i konstrukcji szkieletowych,
- termoizolacje i hydroizolacje fundamentów,
- izolacje podłóg na gruncie,
- ocieplanie przechowalni warzyw i owoców,
- izolacje budynków inwentarskich, kurników, chlewni i obór,
- pokrycia wodoszczelne dachów płaskich,
- tworzenie zbiorników wodnych.

W naszej pracy stosujemy systemy membran. Wykorzystujemy je między innymi do dachów płaskich, tarasów, zbiorników, a także do hal produkcyjnych, magazynów oraz ferm. Co więcej, proponujemy Państwu systemy termo i hydro izolacji pianką poliuretanową. Izolacje wykonujemy także za pomocą elastomeru polimocznikowego. Podczas realizacji zadań wykorzystujemy wysokociśnieniowe urządzenia natryskowe.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Korczakach.
Certyfikaty
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług. Jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania z zakresu termo- i hydroizolacji. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi izolacyjne na okres 36 miesięcy, licząc od daty wykonania usługi. Gwarancja obejmuje trwałość warstwy izolacyjnej. Warstwa izolacyjna wykonana natryskowo z pianki poliuretanowej nie powinna się rozwarstwiać, marszczyć ani odchodzić od podłoża.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń