Karol FHU Karol Kalinowski

Usługi układania kostki brukowej.

Kamień i kruszywa
ul. Mazowiecka 45/16, 07-411 Rzekuń mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 373 375
Adres korespondencyjny
ul. Mazowiecka 45/16, 07-411 Rzekuń mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Karol Kalinowski. Jestem właścicielem firmy handlowo-usługowej KAROL, której siedziba znajduje się w Rzekuniu, na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W ramach działalności mojej firmy zajmuję się przede wszystkim świadczeniem usług brukarskich, w ramach których wykonuję chodniki czy podjazdy. Wszystkie usługi wykonuję profesjonalnie, stosując się do zasad sztuki budowlanej. Dzięki temu mogę udzielać długich okresów gwarancyjnych, nawet do 60 miesięcy.

Układam kostkę brukową na rzecz firm oraz Klientów indywidualnych. Działanie to wymaga dużej dozy cierpliwości oraz dobrych materiałów. Podejmuję się niebanalnych zleceń i wykonuję takie same kompozycje. Zlecenia realizuję przede wszystkim na terenie Mazowsza oraz Podlasia. Wykonuję chodniki, tarasy, schody, ogrodzenia betonowe, drogi, place czy parkingi.

Dodatkowym aspektem mojej oferty jest sprzedaż materiałów sypkich. Specjalizuję się również w dostawach tychże materiałów. Zaliczam do nich między innymi cement, mączkę wapienną, wapno hydratyzowane i spoiwo hydrauliczne. Współpracuję także z cenionymi cementowniami i renomowanymi producentami materiałów sypkich.

Zatrudniam wykwalifikowanych pracowników, którzy stanowią fachowy personel techniczny. Są oni wyspecjalizowani w układaniu kostki brukowej oraz realizacji dostaw dla budownictwa drogowo-mostowego. Posiadają oni naprawdę spore doświadczenie w branży, co pozwala na dokładne i rzetelne wykonywanie naszych usług.

Zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
ciechanowski, Ostrołęka, ostrowski, przasnyski, pułtuski, Łomża

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń