J&M Kamińscy sp.j.

Skuteczny i profesjonalny transport!

Transport samochodowy
ul. Drohiczyńska 31 a, 07-322 Nur mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(86) 277 42 45
Adres korespondencyjny
ul. Drohiczyńska 31 a, 07-322 Nur mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma J&M Kamińscy mieści się w Nurze, w powiecie ostrowskim, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w usługach transportowych z głównym nastawieniem na transport spożywczy.
Produkty i usługi
Nasza firma transportowa to przede wszystkim szybki, pewny i niezawodny transport na terenie całego kraju, jak i transport międzynarodowy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się zachować wysoką elastyczność firmy.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad trzynastu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- przewóz leków
- przewóz kosmetyków
- przewozy drobnicowe
- transport spożywczy

Dodatkowo możemy zaproponować również transport pomp wodnych oraz inny transport ciężarowy. Wyceny każdego powierzonego nam ładunku dokonujemy na podstawie wagi, wymiaru i rodzaju towaru oraz dokładnej trasy.

Dysponujemy własnym taborem samochodowym i jesteśmy przygotowani nawet na najbardziej wymagające zlecenia. Przewozy międzynarodowe czy transport krajowy – dla nas to bez różnicy, zawsze dojeżdżamy na czas.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz dokładniej znajomości tras są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń