J&M Kamińscy Sp.j.

Transport produktów spożywczych

Transport samochodowy
ul. Drohiczyńska 31A, 07-322 Nur mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(86) 277 42 45
Adres korespondencyjny
ul. Drohiczyńska 31A, 07-322 Nur mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Spółka J&M Kamińscy została założona w 2004 roku przez Marię Kamińską w Nurze, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się transportem międzynarodowym. Nasze ciężarówki poruszają się po terenie Unii Europejskiej. Towar, który przewozimy to przede wszystkim produkty spożywcze. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Spółka J&M Kamińscy swoją ofertę kieruje do osób zajmujących się spedycją oraz logistyką. Szukamy nowych współpracowników, którzy chcieliby korzystać z naszych usług transportowych. Nasza flota pojazdów to świetnie wyposażone naczepy. Chłodnie hakowe typu Scherau, a także ciągniki siodłowe marki SCANIA. Dzięki nim możemy przewieźć duże ilości mięsa i innych produktów spożywczych bez uszczerbku na ich jakości. Sterylne warunki, które panują w środku pojazdów, zapewniają żywności stuprocentowe bezpieczeństwo. Nasza główna trasa przejazdu to Polska-Włochy.

Współpracujemy chętnie z producentami artykułów spożywczych, handlowcami, a także innymi przewoźnikami na terenie kraju i zagranicą. Nasi doświadczeni kierowcy świetnie poruszają się na drogach Unii Europejskiej.

Oferujemy Państwu:
- transport mięsa,
- transport szynki parmeńskiej,
- transport warzyw i owoców,
- transport wina.

Otrzymaliśmy licencję OCP, która działa na terenie krajui innych państw Unii, łącznie z Rosją.

Zapraszamy do skorzystania z usług Spółki J&M Kamińscy z Nura.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń