Ariuh Dylewski Gadżety Reklamowe

Gadżety reklamowe, fotokubki, puchary i medale sportowe.

Agencje i doradztwo reklamowe
pl. Księżnej Anny Mazowieckiej 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
669 163 244
Ariuh Dylewski Gadżety Reklamowe

Informacje

O nas
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku i od samego początku zdobyliśmy duże zaufanie wśród lokalnych klientów. Wraz z rozwojem firmy oraz nabieraniem kolejnych umiejętności i kompetencji udało nam się znacznie rozszerzyć zakres naszych usług.

Dziś, oprócz nadruków reklamowych, zajmujemy się również poligrafią oraz reklamą zewnętrzną, między innymi wyświetlaną na telebimach.

Profesjonalizm i rzetelność pozwoliły nam zająć ugruntowaną pozycję na rynku.

W związku z nieustannym rozwojem możemy Państwu zaoferować także usługi reklamy zewnętrznej. W przypadku takiego rozwiązania, macie Państwo do wyboru:

- blokowe litery podświetlane,
- kasetony,
- neony, węże świetlne,
- oznakowanie firm i instytucji,
- tablice reklamowe i informacyjne,
- pylony reklamowe, słupy, totemy,
- banery.

Opis działalności
Ariuh to profesjonalna firma reklamowa zajmująca się produkcją gadżetów reklamowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Przedsiębiorstwo znajduje się w Małkinii Górnej, na terenie województwa mazowieckiego. Firmą zarządza Mirosław Dylewski. Zachęcamy do współpracy!
Produkty i usługi
Słynna, biznesowa maksyma mówi o tym, że reklama jest dźwignią handlu. Nasza firma zdecydowanie podpisuje się pod tymi słowami i oferuje swoje usługi i pomoc w działaniach marketingowych. Współczesny świat przepełniony jest ogromną ilością zewnętrznych bodźców oddziałujących na zmysły ludzi i potencjalnych klientów. Coraz trudniej znaleźć atrakcyjne i efektowne sposoby do prezentacji swoich usług. Na szczęście wraz z rozwojem technologicznym poszerzyły się również możliwości reklamowe.

Wzrok jest prawdopodobnie najsilniej reagującym na reklamę zmysłem. Nie tylko pamięć wzrokowa, ale również podświadomość w znacznym stopniu wspomagają marketingowe działanie reklamy wizualnej.

Pragniemy spełniać oczekiwania naszych klientów i ich marzenia o skutecznej, efektywnej reklamie. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle rozbudowaną ofertę gadżetów reklamowych, które doskonale spełnią swoją funkcję jako upominek lub nagroda konkursowa.

Oferowane akcesoria reklamowe to:

- kubki z nadrukiem,
- zegary z nadrukiem,
- plakietki z nadrukiem,
- koszulki z nadrukiem,
- czapeczki z nadrukiem,
- torby z nadrukiem,
- długopisy z nadrukiem,
- fotoobrazy,
- kufle,
- wizytowniki.
Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, który umożliwia wykonanie dowolnego nadruku na niemal każdym materiale. Drukujemy również na parasolach, ubraniach, teczkach, filiżankach, brelokach czy plecakach. Możliwości są prawie nieskończone, a nasi graficy zadbają o to, aby logo Państwa firmy wyglądało doskonale w każdym rozmiarze.

Prowadzimy również sprzedaż pucharów, statuetek i medali sportowych oraz pamiątkowych. W punkcie Ariuh oferujemy usługi związane z laminowaniem, bindowaniem i inne usługi poligraficzne. Wykonujemy także pieczątki i stemple.

Zapewniamy przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność, a powierzone zadania zawsze wykonujemy w określonym terminie.

Zachęcamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klient
Miła obsługa dziewczyn tam pracujących.