Maciej Galas Mgbud

Stworzymy dla Państwa wnętrze marzeń!

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Myśliwska 6, 05-430 Dąbrówka mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
500 164 196
Maciej Galas Mgbud

Informacje

Opis działalności
Firma budowlana Mgbud prowadzona jest przez Macieja Galasa. Siedziba firmy znajduje się w Dąbrówce, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach ogólnobudowlanych. Zatrudniamy pracowników z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, którzy posiadają dużą wiedzę i umiejętności w zakresie realizacji prac budowlanych.

Wykonujemy kompleksowe remonty zarówno domów i mieszkań, jak i obiektów użyteczności publicznej, hoteli i pensjonatów, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, sklepów oraz obiektów gastronomicznych.

Oferujemy:
- malowanie,
- tapetowanie,
- układanie glazury,
- tynkowanie,
- biały montaż,
- montaż sufitów podwieszanych,
- montaż baterii,
- montaż kominka,
- montaż podłóg.

Zadbamy o kładzenie gładzi, szpachlowanie ściani sufitów oraz flizowanie i kafelkowanie. Układamy podłogi - zarówno jeśli chodzi o wykładziny, panele podłogowe, jak parkiety drewniane.

Zajmujemy się montażem baterii podtynkowych i umywalkowych, zamontujemy brodzik, kabinę prysznicową czy też sedes. Prowadzimy montaż drzwi zewnętrznych i zewnętrznych oraz mebli kuchennych. Oferujemy Państwu usługi w zakresie montażu ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych. Obsługujemy także wszelkie instalacje elektryczne!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
Wojciech
Zdecydowałem się na firmę MGBUD p.Macieja Galas po rozmowie ze znajomym, który bardzo mi polecał tę firmę. Był zadowolony z efektów, jaki wykonali w jego domu, więc postanowiłem i ja spróbować. Ekipa to fachowcy, dopracowali wszystko do ostatniego szczegółu. Dodatkowo ceny kuszą, za tak świetną jakość są to naprawdę konkurencyjne ceny, polecam!