Teknobud Tomasz Krulikowski

Roboty montażowe, ziemne i odwodnieniowe

Budownictwo kolejowe
ul. Spacerowa 39, 05-462 Duchnów mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Teknobud Tomasz Krulikowski

Informacje

Opis działalności
Teknobud Tomasz Krulikowski znajduje się w Duchnowie, w województwie mazowieckim. Tworzymy nawierzchnie kolejowe i tramwajowe. Oprócz tego budujemy drogi.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest budowa i remonty linii kolejowych i tramwajowych. Wykonujemy montaż nawierzchni kolejowej i tramwajowej, montaż rozjazdów kolejowych oraz torów na kanałach remontowych. Tworzymy nowe odcinki torów i bocznic, stacje i przystanki. Jesteśmy doświadczoną firmą, która ma za sobą wiele prac tego typu. Stale się rozwijamy, poszerzamy nasza wiedzą, wszystko po to, aby zapewnić Klientom wysoki poziom świadczonych usług.

Oferta zawiera też:
- rozbiórki starej nawierzchni
- montaż torów podsuwnicowych i torów na kanałach remontowych,
- stabilizacja chemiczna podłoża i wzmocnienie podłoża geosyntetykami,
- podbudowy z kruszyw łamanych i naturalnych,
- profilowanie skarp i rowów odwodnieniowych,
- miwelacja i zagęszczenie podłoża,
- roboty przekopowo-nasypowe,
- zabezpieczenie skarp geosyntetykami,
- humusowanie, darniowanie i obsiewanie skarp,
- odwodnienia liniowe, drenaże i kolektory.

W zakresie robót tramwajowych wykonujemy także uszczelnienia przyszynowe i dylatacyjne, mocowania za pomocą żywic poliuretanowych i betonowe zabudowy toru. Zajmujemy się również budową dróg i wynajmem sprzętów i maszyn budowlanych.

Jesteśmy doświadczoną firmą, znamy wszelkie nowoczesne technologie i stosujemy je w trakcie naszej pracy. Wykorzystujemy własne nowoczesne zaplecze techniczne, posiadamy nowy sprzęt i oprogramowanie do tworzenia modeli niwelacji 3D.

Nasz zespół tworzy kadra inżynierska i kierownicza, operatorzy maszyn, kierowcy i pracownicy fizyczni. Są gotowi podjąć się różnego rodzaju zadań. Zapewniamy dokładność i terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
U
Uvuvoqa577
Profesjonaliści w swoim fachu! Są rzetelni i trzymają się wyznaczonych terminów.
R
Robercik944
Wybudowali u nas nowe odcinki torów i przystanki. Zrobili to szybko, ekstra firma.
B
Bogusss
Szybko rozebrali starą nawierzchnię i wybudowali nową linię tramwajową. Doskonale znają się na tym, co robią, to doświadczona firma.
M
Mariusz
Kompleksowo budują linie tramwajowe i kolejowe. Doprowadzają prace od początku do samego końca. Zdecydowanie polecam tę firmę, są godni zaufania.
A
Artur
Są godni zaufania. Wykonali modernizacje linii kolejowej w moim mieście. Szybko uporali się ze wszystkimi pracami. Warto im zaufać!