Conveco dawniej Enceko - Serwis

Suszarnie przemysłowe i półprzemysłowe dla Twojej firmy

Automatyka
ul. Napoleońska 82, 05-408 Glinianka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 243 30 82
Adres korespondencyjny
ul. Napoleońska 82, 05-408 Glinianka mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Spółka Conveco dawniej Enceko – Serwis zajmuje się produkcją i dystrybucją suszarni przemysłowych i półprzemysłowych oraz wyposażenia do nich, Jest również producentem innych urządzeń energetycznych.Jej siedziba znajduje się w Wołominie, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Firma działa na rynku od 1990 roku, a od ponad 10 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji suszarni przemysłowych oraz półprzemysłowych wykorzystywanych do suszenia warzyw, owoców, grzybów, ziół, mięsa oraz innych produktów spożywczych.

Jej oferta obejmuje między innymi:
- suszarnie bębnowe
- suszarnie dwukomorowe
- suszarnie komorowe
- suszarnie kontenerowe
- suszarnie próżniowe
- suszarnie taśmowe
- suszarnie wózkowe komorowe
- suszarnie wózkowe tunelowe

Do produkcji używane są wysokiej jakości materiały pochodzące z Polski i Unii Europejskiej, nowoczesne układy sterowania, które wyposażone są w precyzyjne systemy dystrybucji powietrza, zaawansowane układów automatyki oraz intuicyjne oprogramowanie do obsługi urządzeń.

Każda suszarnia zostaje wyposażona we wstępne parametry suszenia dostosowane do cech konkretnych produktów, które zostały ustalone przy współpracy z klientami spółki.

Firma produkuje również akcesoria i elementy wyposażenia suszarni takie jak wózki suszarniane, tace, sita, maty silikonowe i z włókna szklanego zapobiegające przywieraniu.

Ponadto w Conveco wytwarzane są:
- ekstrudery
- płuczko osuszacze
- suszarnie do balotów
- zestawy ogrzewcze

Wszystkie urządzenia dystrybuowane przez firmę posiadają 5-letnią gwarancję. Zostaje im również zapewniony pełny serwis oraz okresowe przeglądy techniczne.

Dodatkowo firma świadczy usługi z zakresu wszystkich technika spawania oraz wiercenia w stali. Podejmuje się także wykonywania instalacji grzewczych opartych na promiennikach ciepła i nagrzewnicach zasilanych różnymi rodzajami paliwa.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty i parametrów technicznych oferowanych urządzeń można uzyskać w siedzibie spółki w Wołominie lub na jej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe