Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce od wielu lat współpracuje z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. i rekomendujemy ją jako kompetentnego partnera w zakresie udostępniania baz danych, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta ... "

MERITUM S.C.. Hale targów i wystaw. Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Przedszkole Krasnoludków w Panoramie Firm

Przedszkole Krasnoludków

Rodzinne Przedszkole Usytuowane Obok Lasu Zaprasza Krasnoludki od 2 do 5 lat.

ul. Puszkina 25
05-420 Józefów, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  6:30 - 18:00
 2. wtorek:
  6:30 - 18:00
 3. środa:
  6:30 - 18:00
 4. czwartek:
  6:30 - 18:00
 5. piątek:
  6:30 - 18:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Przedszkole Krasnoludków zapewnia wykwalifikowaną i życzliwą kadrę pedagogiczną, która cały czas doskonali swoje umiejętności. Jest innowacyjna i twórcza. Są to osoby twórcze, poszukujące nowych metod pracy, rozwijające swoje umiejętności i pogłębiające swoje wiadomości poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.

Marki i specjalizacje

Przedszkole wyposażone jest w nowoczesne i atrakcyjne pomoce dydaktyczne, oddziałujące na wyobraźnię, rozwijające twórcze myślenie dzieci.

Produkty i usługi

W naszym przedszkolu skupiamy się na tym, by każde dziecko było jednakowo ważne i kochane. Każdemu z naszych podopiecznych zapewniamy wszechstronny i bezpieczny rozwój zgodny z jego indywidualnym tempem rozwoju.
Wykorzystujemy naturalną potrzebę ruchu i eksplorowania otoczenia tak, aby dziecko żyło w zgodzie z własnym ciałem i umysłem, w harmonii z otaczającym światem i przyrodą.
Nasze przedszkole wprowadza dziecko w świat wartości uniwersalnych: piękna, dobra, prawdy i miłości, pośredniczy w przyswajaniu norm postępowania etycznego.

Realizujemy program zatwierdzony przez MENiS.

W ramach czesnego oferujemy Dzieciom:

• Pełne wyżywienie
• Ubezpieczenie dziecka od nieszczęśliwych wypadków
• Wyprawkę książkową z programu ABC
• Wyprawkę plastyczną (bloki, kredki, farby, kleje, materiały, tworzywa organiczne)
• Dwa razy w tygodniu język angielski
• Dwa razy w tygodniu język francuski
• Dwa razy w tygodniu rytmikę z umuzykalnieniem i elementami tańca
• Raz w tygodniu spotkanie z „Panią od Plastyki”
• Raz w tygodniu gimnastykę korekcyjną
• Okresowo warsztaty teatralne
• Indywidualne spotkania z logopedą (od 3-ego roku życia)
• Raz na trzy miesiące sprawdzenie ząbków przez Panią Dentystkę
• Raz (lub więcej) w miesiącu Teatrzyki przyjezdne z Krakowa z własną dekoracją, strojami.
• Comiesięczne spotkania z muzyką, cykl koncertów „Smyki słuchają klasyki”, zapoznanie się co miesiąc z innym instrumentem.
• Imprezy okolicznościowe takie jak Halloween, Andrzejki, Bal karnawałowy, Dzień rodzica, Dzień Babci i Dziadka, Wigilia, Pasowanie na przedszkolaka, Piknik.
Opinie
Kinga
2014-11-29
Jestem zadowolona z opieki w tym przedszkolu. Doskonałe warunki lokalowe, atrakcyjne czesne i indywidualne podejście do dziecka. Cieszę, że dbają o prawidłowe żywienie. Polecam!!!
Amelia
2014-11-07
Świetne przedszkola. Placówka doskonale przygotowała moje dziecko do szkoły. Profesjonalna opieka, atrakcyjne czesne i do tego szeroki zakres zajęć przekonuje.
Paulina
2014-10-17
Miła atmosfera i super kadra sprawiają, że dla mnie ta placówka jest numerem jeden. Zajęcia są realizowane naprawdę i to w bardzo ciekawy sposób. Kolejnym atutem tej placówki jest plac zabaw.
Gabriela M.
2014-10-03
Przekonuje mnie stała, niezmienna kadra, która była kilka lat temu, kiedy w przedszkolu był mój synek. Teraz chodzi córka i jestem w szoku, że znów widzę te same panie. Te same energiczne, uśmiechnięte, doświadczone. Super!
ada
2014-09-19
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować wszystkim tę placówkę. Mam na jej temat bardzo pozytywną opinię. W tej placówce moje dziecko może rozwijać się prawidłowo pod każdym względem. Cieszę się, ze spotkań z muzyką i też teatrzyków, które moje dziecko naprawdę uwielbia.
Martyna P.
2014-08-27
Ta placówka proponuje sprawdzanie ząbków oraz naukę aż dwóch języków obcych. Jestem zachwycona, że zdecydowałam się zapisać tutaj mojego synka. Razem z mężem długo szukaliśmy dobrego przedszkola, ale to przerosło nasze oczekiwania. Imprezy okolicznościowe organizowane są znakomicie.
Paulina Tyśkiewicz
2014-07-15
Opiekuńcza i życzliwa kadra, a na dodatek w pełni przygotowany do pracy z dziećmi. Cieszę się, że tutaj moje dziecko ma swobodę bycia sobą, ze do nie jest do niczego zmuszane, tak jak we wcześniejsze placówce. Zapisanie dziecka do tego przedszkola było bardzo dobrym wyborem.
Magda
2014-06-19
To przedszkole naprawdę dba o dzieci. Zajęcia są tu ciekawe i dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych. Dodatkowo opieka logopedy oraz dyżury psychologa sprawiają, że ta placówka naprawdę wyróżnia się na tle innych. Moje dziecko naprawdę chętnie chodzi do przedszkola.
Katarzyna Tokowska
2014-05-29
Polecam wszystkim to przedszkole. Czesne jest tu naprawdę niskie, a oferta zajęć bardzo szeroka. Tutaj moje dziecko uczy się zarówno języka angielskiego, jak i francuskiego. Dodatkowo pozostałe zajęcia również są niezwykle interesujące. Mój syn szybko zaadaptował się do nowej sytuacji i codziennie bardzo chętnie chodzi do przedszkola.
Sandra Piotrowska
2014-05-24
Gorąco polecam wszystkim rodzicom to przedszkole. Ja jestem naprawdę zachwycona fachową opieką. Moje dziecko bardzo szybko przystosowało się do nowej sytuacji i chętnie chodzi do przedszkola. Dodatkowo każdego dnia uczestniczy w bardzo ciekawych i różnorodnych zajęciach. Dzięki czemu ma możliwość rozwoju we wszystkich sferach.
Monika Gawarczyk
2014-04-01
Przedszkole spełnia moje oczekiwania. Córka szybko się przywiązała do tego miejsca, dzięki Pani Danusi, która ją życzliwie i troskliwie wprowadziła w przedszkolny klimat. Cieszę się, że na ternie przedszkola jest bezpieczny plac zabaw i że czas w przedszkolu jest tak dobrze zorganizowany. Uważam, że przedszkole zasługuje na najwyższą notę. + za świetną lokalizację.
Anna
2014-03-15
Rekomenduję Przedszkole Krasnoludków, ponieważ uważam, że jako jedyne w okolicy jest godne zapisania dziecka. Jako jedyne stawia tak naprawdę na pełną satysfakcję i rozwój, a nie tylko na zwykłą opiekę i zabawę, która w gruncie rzeczy nic pożytecznego nie wnosi. Przedszkole przekonało mnie do siebie różnorodnością zajęć w ciągu, a przede wszystkim językiem francuskim i licznymi zajęciami artystycznymi. Córka bardzo miło mówi o Pani Dianie, która prowadzi super zajęcia plastyczne :) Moja Julka uwielbia ciocię Dianę ;) No i ogólnie pozytywnie też mówi o cioci Elwirze, która podobna wymyśla bardzo pomysłowe zabawy. Sama osobiście jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie pani pedagog - pani Kornelii. Przedszkole jest usytuowane w super okolicy, dość spokojnej. Sama placówka jest bezkonkurencyjna w kwestii czesnego i kwestii wyglądu.
Załaduj kolejne 10 opinii

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Puszkina 25
05-420 Józefów, woj. mazowieckie