HDK Hydraulika Krzysztof Danielewicz

Usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie

Hydraulicy
ul. Borsucza 3a, 05-410 Józefów mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(1 opinia) napisz opinię
HDK Hydraulika Krzysztof Danielewicz

Informacje

O nas
Nasza firma oferuje pełen zakres usług hydraulicznych. Usuwamy bieżące awarie hydrauliczne na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości do 30 km od granic miasta Warszawy. Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych.
Opis działalności
Nasza firma oferuje pełen zakres usług hydraulicznych. Usuwamy awarie hydrauliczne w Warszawie i okolicznych miastach do 30 km od Warszawy. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji i wspólnot mieszkaniowych.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach hydraulicznych. Do naszych podstawowych zadań należy usuwanie bieżących awarii hydraulicznych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucji, firm i wspólnot mieszkaniowych.

Zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju usterek i wycieków. Podejmujemy się montażu paneli prysznicowych, zlewozmywaków i baterii do umywalek. Montujemy też zlewy, bidety i umywalki. Możemy zamontować kabinę prysznicową albo wannę. W ramach świadczonych usług montujemy naprawiamy syfony w zlewach czy umywalkach.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na szybką naprawę lub wymianę spłuczki oraz toalety w zabudowie. Dodatkowo oferujemy podłączenie zmywarki, pralki, a także udrożnienie zapchanej toalety. Udrażnianie przeprowadzamy metodą hydrodynamiczną WUKO. Uzupełnienie oferty to przesunięcie, przeniesienie punktu wodnego (zgrzewanie).

Posiadamy profesjonalną, elektryczną maszynę przepychającą, co pozwala nam na dokładne odetkanie każdej zatkanej rury.
Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy HDK.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
R
S
Robert S
Polecam. Bez problemu wymieniona bateria w umywalce. Sprawnie i czysto.