SMART ADR Marta Kos-Konopka

Tworzymy szkolenia i kursy dla zawodowych kierowców, spedytorów, handlowców.

Kursy i szkolenia
ul. Górna 20A, 05-420 Józefów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
692 099 775

Informacje

Opis działalności
Firma Smart Ard zlokalizowana w Józefowie oferuje kompleksowe szkolenia i kursy, które pozwalają na rozwój zawodowy i poprawienie jakości pracy w przedsiębiorstwach. Szkolenie adr kierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, handlowców, zawodowych kierowców oraz spedytorów.
Produkty i usługi
Nasze szkolenia zostały opracowane z myślą o osobach chcących poszerzać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje. Oferujemy:

-szkolenia ADR dla magazynierów,
-szkolenia stanowiskowe,
-szkolenia okresowe kierowców,
-szkolenia stanowiskowe bhp,
-kurs na wózki widłowe,
-kursy HDS.

Zajmujemy się także szkoleniami dla osób mających zająć się w firmie obszarem DGSA. Są to pracownicy, którzy będą odpowiedzialni za pracę z substancjami niebezpiecznymi.

Prowadzimy również szkolenia dla kierownictwa i załóg przedsiębiorstw, które chcą zaznajomić się z zasadami bezpieczeństwa i dowiedzieć się jak postępować w zgodzie ze szczegółowymi przepisami prawa.

Nasze szkolenia skierowane dla kierowców są podzielone na różne poziomy i umożliwiają szybki i odpowiedzialny transport różnych towarów.

Oferujemy także pomoc w sprawdzeniu dokumentacji. Oceniamy istniejące karty MSDS, które muszą być sporządzone na mocy prawa i są niezbędne w każdej firmie, która pracuje z preparatami niebezpiecznymi, ze względu na ich chemiczny skład.

Zawsze doradzamy naszym Klientom i robimy wszystko, aby usprawnić funkcjonowanie ich przedsiębiorstw. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Józefowie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń