Toyota Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland

Sprzedaż i serwis samochodów Toyota

Samochody używane
ul. marsz. Piłsudskiego 1, 05-420 Józefów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Toyota Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland
ul. marsz. Piłsudskiego 1, 05-420 Józefów mazowieckie
Telefon
Toyota Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland

Informacje

Opis działalności firmy Toyota Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland w Józefów
Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland - Toyota Radość - prowadzi salon w Warszawie. Osobom fizycznym i firmom oferuje niezawodne i atrakcyjne cenowo samochody japońskiego producenta. Sprzedaje nie tylko nowe auta, ale też używane, znajdujące się w doskonałym stanie technicznym.
Produkty i usługi
Zakup nowego samochodu marki Toyota to spory wydatek, dlatego wiele osób i firm decyduje się na tańszą opcję, jaką jest kupno auta używanego. W salonie samochodowym Toyota Radość dostępnych jest kilkadziesiąt aut japońskiej marki, które sprawdzone są pod kątem technicznym i mają mały przebieg, dlatego ich zakup jest warty rozważenia. Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland oferuje takie modele samochodów jak:
-Toyota Corolla,
-Toyota C-HR,
-Toyota ProAce,
-Toyota Camry,
-Toyota Prius.

Samochodami przed zakupem można pojeździć w ramach jazd testowych. Ponadto w salonie klienci uzyskują pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy finansowania zakupu i znajdą ubezpieczenie.

Po kupnieToyota Radość oferuje serwis w swoim autoryzowanym warsztacie. Z użyciem oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych Toyota samochody naprawiane są pod kątem mechanicznym. Ponadto usuwane są uszkodzenia blacharsko-lakiernicze, problemy z klimatyzacją i wymieniane są opony. Salon służy też zewnętrznym i wewnętrznym czyszczeniem aut oraz sprzedażą akcesoriów. Na czas serwisu udostępnia samochody zastępcze.

Kontakt z salonem Toyota Radość można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo, natomiast więcej informacji, w tym aktualne oferty sprzedaży używanych samochodów Toyota znajdują się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Toyota Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland z lokalizacji: Józefów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń