Usługi Studniarskie

Odwierty studni, szybka realizacja i niskie ceny

Studnie
ul. Skłodowskiej-Curie 27, 05-420 Józefów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 311 400
227895457
Adres korespondencyjny
ul. Skłodowskiej-Curie 27, 05-420 Józefów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma działa na rynku studniarskim od ponad trzydziestu trzech lat, w związku z tym posiadamy bardzo bogate doświadczenie, które gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w wykonywaniu studni głębinowych i odwiertów.
Produkty i usługi
Wykonujemy studnie różnego rodzaju oraz dostosowane do potrzeb Klienta. Zajmujemy się wierceniem studni do domów jednorodzinnych, firm, nawodnień ogrodów oraz rolnictwa.
Materiały dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę głębokość studni oraz zapotrzebowania na wodę. Ponadto bardzo ważnymi czynnikami są warunki techniczne oraz eksploatacja ujęcia.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

-projektowanie i dokumentacje hydrologiczne
-doradztwo w doborze pomp głębinowych
-wiercenie studni głębinowych
-odwierty pod pompy ciepła
-czyszczenie studni

Wszystkie projekty szczegółowo omawiamy z Klientem. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych zleceniodawców. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu do zlecanych prac ugruntowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku. Cieszymy się ogromnym zaufaniem licznej grupy Klientów. Jest to dla nas cenną nagrodą za dotychczasowy wysiłek oraz motywacją, aby utrzymać wysoki poziom świadczonych usług i poszerzać swoje kompetencje.

Zlecenia wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności w miastach: Warszawa, Otwock, Sulejówek. W razie potrzeby udajemy się także do województw ościennych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy studniarskiej z Józefowa w województwie mazowieckim oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
garwoliński, grójecki, kozienicki, otwocki, piaseczyński, sochaczewski, Warszawa, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń