Iglotechnika s.c. Komory i instalacje chłodnicze M.J. Dławichowski S. Orzechowski

Komory i instalacje chłodnicze.

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Ziarnista 12, 05-410 Józefów mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(22) 789 61 10
Może cię zainteresować
Iglotechnika s.c. Komory i instalacje chłodnicze M.J. Dławichowski S. Orzechowski

Informacje

Opis działalności
W Iglotechnice zajmujemy się montażem urządzeń instalacji chłodniczych. Nasza siedziba mieści się w w Józefowie, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy nieprzerwanie od 1993 roku. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!
Produkty i usługi
Jako profesjonaliści podejmujemy się montażu i budowy nawet najbardziej wymagających instalacji chłodniczych, w pełni dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw. Stosujemy się do projektów, życzeń Klientów a także dzięki własnej wiedzy i doświadczeniu, możemy zasugerować najbardziej optymalne rozwiązania.

Korzystamy z najlepszych dostępnych rozwiązań pochodzących od znanych i cenionych producentów z branży. Nasza oferta to miedzy innymi:
- montaż klimatyzacji do pomieszczeń technicznych,
- odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
- montaż urządzeń chłodniczych i podzespołów,
- utrzymanie urządzeń i instalacji,
- sprzedaż urządzeń chłodniczych,
- kontrole szczelności urządzeń i instalacji.
Z naszej oferty chętnie korzystają różnego rodzaju firmy. Najczęściej wykonujemy usługi dla zakładów mięsnych, mleczarskich, laboratoriów oraz zakładów poligraficznych. Instalacje wykonujemy tak, aby ich obsługa była w miarę intuicyjna, zaś niezawodność na jak najwyższym poziomie. Tym samym nie narażamy Klientów na zbędne koszty, związane w np. z postojem.

Powierzone prace wykonujemy osobiście. Gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo w zakresie ciągłości obsługi i dostępności usług chłodniczych.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Csonja
Profesjonalny montaż instalacji chłodniczych. Wiedza jak podjąć się zadania tak, aby sprostać oczekiwaniom Klienta. Naprawdę warto.