PJK Grupa Piotr Malinowski

Nowoczesne skrzynki na listy

Meble metalowe
ul. ks. Żaboklickiego 56, 05-480 Karczew mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PJK Grupa Piotr Malinowski
ul. ks. Żaboklickiego 56, 05-480 Karczew mazowieckie
NIP
5321730199
Strona www
Telefon
PJK Grupa Piotr Malinowski

Informacje

Opis działalności firmy PJK Grupa Piotr Malinowski w Karczew
Przedsiębiorstwo PJK Grupa, prowadzone przez Piotra Malinowskiego, znajduje się w Karczewie, w województwie mazowieckim. Dysponuje bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, gdyż w branży związanej z produkcją skrzynek na listy funkcjonuje nieprzerwanie od 1976 roku.
Produkty i usługi
W ofercie firmy PJK Grupa można znaleźć szeroki wachlarz nierdzewnych elementów architektury, skrzynek na listy i urządzeń pocztowych. Wyposażane w nie są przede wszystkim spółdzielnie mieszkaniowe, budowy i wspólnoty mieszkaniowe. Dzięki swojemu prężnemu rozwojowi firmie udało się rozwinąć skrzydła także poza granicami kraju.

W ofercie firmy PJK Grupa z Karczewa można znaleźć głównie skrzynki na listy przerzutowe, wrzutniki na listy i urządzenia pocztowe. Można zaopatrzyć się również w skrzynki wolnostojące, natynkowe skrzynki na listy i podtynkowe skrzynki na listy. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich funkcjonalność i wytrzymałość.

Firma PJK Grupa oferuje również elementy architektury, takie jak:
- oznakowanie lokali i budynków,
- gabloty informacyjne,
- kosze na ulotki,
- litery,
- cyfry.

Na uwagę zasługuje fakt, że firma PJK Grupa i Pakomatic połączyły swoje siły, żeby stworzyć rozwiązanie mogące zażegnać wszystkie paczkowe problemy. Swój produkt nazywać lubią pierwszymi Inteligentnymi Skrzynkami Paczkowymi. Zaprojektowane zostały w taki sposób, by móc wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich nowoczesnych osób żyjących w ciągłym biegu. Stworzone rozwiązanie eliminuje trudność z dostarczeniem przesyłki na jej ostatnim etapie przewozu.

Wyróżnia się elementy strefy pocztowej Pakomatic PJK, takie jak skrzynki Pakomatic PJK czy skrzynki listowe. Te pierwsze przeznaczone są specjalnie do usług kurierskich. Dzięki nim można odbierać paczki we własnym domu oraz o każdej porze. Natomiast skrzynki listowe to podstawa każdej strefy pocztowej. Przynajmniej jedna skrzynka listowa powinna przypadać na każde z mieszkań.

Osoby zainteresowane mogą odwiedzić stronę internetową firmy PJK Grupa, której siedziba zlokalizowana jest w Karczewie.
Zasięg działania
Firma PJK Grupa Piotr Malinowski z lokalizacji: Karczew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe