Avocado Odzież reklamowa

Gadżety reklamowe, t-shirty z nadrukiem, odzież robocza, odzież BHP z logiem

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Górecka 44, 05-400 Otwock mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Avocado  Odzież reklamowa

Informacje

Opis działalności
Firmę Avocado założyliśmy w 2006 roku na terenie Otwocka, nieopodal Warszawy. Jesteśmy grupą projektantów oraz specjalistów w branży reklamowej. Na co dzień projektujemy oraz produkujemy gadżety reklamowe w postaci firmowych ubrań niemal dla każdej branży! Współpracujemy z firmami międzynarodowymi, rodzimymi firmami oraz Klientami indywidualnymi. Właścicielem firmy jest Kacper Bąk.
Produkty i usługi
Posiadamy prawie 15-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Jako agencja reklamowa Avocado zrealizowaliśmy już tysiące projektów dla takich branż jak: budownictwo, medycyna, kosmetologia, czy przemysł. Tworzymy projekty najróżniejszych ubrań od prostych o codziennych t-shirtów, czy bluz, aż po specjalistyczną odzież BHP lub fartuszki medyczne. Wszystkie te ubrania mogą być wykonane według pomysłów i życzeń Klienta oraz mogą zawierać logo danej firmy, czy inne informacje na jej temat.

Jesteśmy odpowiedzialni zarówno za kwestie techniczne, jak i wizualne. Potrafimy dostosować się do możliwości finansowych Klienta. Produkujemy t-shirty i odzież roboczą z wysokiej klasy materiałów. Umieszczamy na nich nadruki, które są niespieralne i w ten sposób pozwalają zwiększyć kreowanie wizerunku danej firmy.

W naszej ofercie można znaleźć:
- koszulki,
- polo,
- bluzy,
- spodnie,
- swetry,
- polary,
- czapki,
- kurtki,
- bezrękawniki.

Nasi projektanci doradzają w wielu kwestiach związanych z marketingiem. Podpowiadamy jaki rodzaj odzieży najlepiej sprawdza się przy reklamowaniu firmy działającej w danej branży. Sugerujemy także ciekawe wzory i kroje, które są modne w danym sezonie. Podpowiadamy, czy logo firmy umieścić w formie nadruku, naszywki, czy haftu.

W naszej ofercie znajduje się także sprzedaż oraz znakowanie takich gadżetów jak:
- smycze,
- odblaski,
- parasole,
- kubki,
- pamięć USB,
- banery,
- ulotki,
- teczki,
- plakaty,
- wizytówki i kalendarze.

Stosujemy wysokiej klasy maszyny przy znakowaniu odzieży, czy innych gadżetów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę internetową - firma Avocado z Otwocka.
Marki i specjalizacje
Oficjalny dystrybutor firmy:
- Promostars - producent odzieży reklamowej,
- Geffer - producent odzieży klasy premium,
- Crimson Cut - producent odzieży roboczej i BHP,
- Mark the Helper - producent odzieży ekonomicznej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
Nikodem
Wyprodukowali dla mnie hurtową ilość odzieży BHP dla mojej firmy budowlanej. Ubrania spełniają wymogi związane z bezpieczeństwem. Polecam.
G
Gondziuuu
Polecam tę firmę. Są świetni w tym, co robią. Koszulki, które u nich zamówiłem, mają super krój. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn to bardzo fajny gadżet reklamowy. T-shirty nie są wykonane wcale z najgorszej jakości materiału, tylko właśnie z porządnych tkanin. Dzięki temu wiem, że moi Klienci chętnie zakładają ubrania, które im wręczam jako gadżet.