Twoje Szkło - Grzegorz Sokalski

Szkło dekoracyjne w każdej formie

Szklarze
ul. Kołłątaja 36, 05-400 Otwock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
507 293 090
Adres korespondencyjny
ul. Kołłątaja 36, 05-400 Otwock mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Naszą firmę założyliśmy w 2000 roku. Od tamtej pory działamy w branży szklarskiej. Założycielem firmy jest Grzegorz Sokalski. Znajdujemy się Otwocku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się produkcją praktycznie wszystkiego, co może zostać wykonane ze szkła. Dla naszych klientów mamy bardzo bogata ofertę, spośród której z pewnością znajdą coś dla siebie. Dzięki niemalże 20 lat doświadczenia nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, gdyż na szkle znamy się jak nikt inny. Dzięki naszym niecodziennym wyrobom ze szkła dekoracyjnego wnętrza państwa domów zyska na przestrzeni i podkreśli ich prestiż.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie wyroby, jak:
- lustra,
- kabiny prysznicowe,
- schody szklane,
- meble szklane,
- zabudowy całoszklane,
- daszki szklane,
- stoły szklane,
- balustrady szklane,
- szyby kominkowe,
- parawany nawannowe.

Dzięki rozbudowanemu technologicznie parkowi maszyn produkcja nie zajmuje nam wiele czasu. Profesjonalne narzędzia sprawiają, że wytwarzanie produktów nie tylko jest bardzo sprawne, ale także bezawaryjne. Uzupełnieniem oferty jest szkło hartowane i zwykłe, które tniemy na wymiar, w zależności od potrzeb klienta, a także inne indywidualne projekty.

Poza produkcją i sprzedażą oferujemy także montaż zakupionych elementów. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń