Brukarstwo Ciszewscy Grzegorz Ciszewski

Jesteśmy firmą z tradycjami, stąd duża ilość zadowolonych klientów.

Brukarstwo
ul. Kopernika 11A, 05-400 Otwock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 328 157
Adres korespondencyjny
ul. Kopernika 11A, 05-400 Otwock mazowieckie

Informacje

O nas
Firma specjalizuje się w układaniu bruku zarówno tradycyjnego, czyli z kostki betonowej, jak również bruku z kostki granitowej. Wykonujemy proste powierzchnie jak i te bardziej skomplikowane np. łuki, koła oraz wszelkie inne wzory. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów dotyczące aranżacji i możemy podjąć się dowolnie skomplikowanej realizacji. Pracujemy z powierzonego przez klienta materiału lub kompleksowo - z materiału własnego dostarczając go własnym transportem w bardzo korzystnych cenach.
Zaopatrujemy się w kostkę najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, oferujących szeroki wachlarz produktów, zapewniających bogactwo wzorów, kolorów i faktur, pozwalających na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów. Materiały, które wykorzystujemy, posiadają odpowiednie atesty i aprobaty techniczne.

Doświadczenie w branży brukarskiej przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług.
Zapewniamy:
- solidne wykonanie i najwyższą jakość usług,
- krótki termin i czas realizacji,
- fachowe doradztwo.
Opis działalności
Przez indywidualne podejście do każdego realizowanego przedsięwzięcia jesteśmy w stanie podołać najbardziej skomplikowanym zadaniom w ramach wykonywanych prac.
Produkty i usługi
Brukarstwo Ciszewscy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki wielu zrealizowanym projektom oraz indywidualnemu podejściu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nawet skomplikowanym zadaniom. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, a także dla firm i instytucji. Klienci firmy Brukarstwo Ciszewscy cenią sobie naszą terminowości i krótki czas realizacji każdego zlecenia. Fachowcy, których zatrudniamy, są gwarancją najwyższej jakości i solidności wykonywanych usług.

Naszą specjalnością jest profesjonalne układanie kostki brukowej, zarówno z betonu jak i granitu oraz korytowanie pod kostkę brukową. Jeżeli chcecie Państwo mieć piękny taras lub solidny i elegancki podjazd przed domem – zgłoście się do nas. Jesteśmy pewni, że sprostamy wszelkim oczekiwaniom.

A może marzy się Państwu stylowe ogrodzenie wykonane z kamienia? Dla naszych fachowców to żaden problem - z satysfakcją i przyjemnością podejmą się zrealizowania nawet najbardziej skomplikowanych i oryginalnych projektów.

Prace wykonujemy zarówno przy pomocy materiałów powierzonych nam przez Klienta, jak i własnych, które dostępne są u nas w bardzo korzystnych cenach. Nasze kostki brukowe pochodzą ze składów tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów. Dzięki temu zagwarantować możemy najwyższą jakość i bogactwo wzorów, kolorów oraz faktur wykorzystywanych przez nas produktów.

Nasi Klienci mogą liczyć na nas również w zakresie doradztwa materiałowego, dokonywania pomiarów, projektowana różnego rodzaju nawierzchni i sporządzenia kosztorysu inwestycji. Oferujemy również roboty ziemne i rozbiórkowo-wyburzeniowe, a także wykonywanie umocnień skarp i stożków wiaduktów.

Każdy pomysł, każdą wizję i każdy punkt widzenia naszych klientów jesteśmy w stanie zrealizować w formie trwałej, estetycznej i brukowanej nawierzchni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń