Brukarstwo Ciszewscy Grzegorz Ciszewski

Jesteśmy firmą z tradycjami, stąd duża ilość zadowolonych klientów.

Brukarstwo
ul. Kopernika 11A, 05-400 Otwock mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Brukarstwo Ciszewscy Grzegorz Ciszewski

Informacje

O nas
Firma specjalizuje się w układaniu bruku zarówno tradycyjnego, czyli z kostki betonowej, jak również bruku z kostki granitowej. Wykonujemy proste powierzchnie jak i te bardziej skomplikowane np. łuki, koła oraz wszelkie inne wzory. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów dotyczące aranżacji i możemy podjąć się dowolnie skomplikowanej realizacji. Pracujemy z powierzonego przez klienta materiału lub kompleksowo - z materiału własnego dostarczając go własnym transportem w bardzo korzystnych cenach.
Zaopatrujemy się w kostkę najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, oferujących szeroki wachlarz produktów, zapewniających bogactwo wzorów, kolorów i faktur, pozwalających na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów. Materiały, które wykorzystujemy, posiadają odpowiednie atesty i aprobaty techniczne.

Doświadczenie w branży brukarskiej przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług.
Zapewniamy:
- solidne wykonanie i najwyższą jakość usług,
- krótki termin i czas realizacji,
- fachowe doradztwo.
Opis działalności
Przez indywidualne podejście do każdego realizowanego przedsięwzięcia jesteśmy w stanie podołać najbardziej skomplikowanym zadaniom w ramach wykonywanych prac.
Produkty i usługi
Brukarstwo Ciszewscy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki wielu zrealizowanym projektom oraz indywidualnemu podejściu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nawet skomplikowanym zadaniom. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, a także dla firm i instytucji. Klienci firmy Brukarstwo Ciszewscy cenią sobie naszą terminowości i krótki czas realizacji każdego zlecenia. Fachowcy, których zatrudniamy, są gwarancją najwyższej jakości i solidności wykonywanych usług.

Naszą specjalnością jest profesjonalne układanie kostki brukowej, zarówno z betonu jak i granitu oraz korytowanie pod kostkę brukową. Jeżeli chcecie Państwo mieć piękny taras lub solidny i elegancki podjazd przed domem – zgłoście się do nas. Jesteśmy pewni, że sprostamy wszelkim oczekiwaniom.

A może marzy się Państwu stylowe ogrodzenie wykonane z kamienia? Dla naszych fachowców to żaden problem - z satysfakcją i przyjemnością podejmą się zrealizowania nawet najbardziej skomplikowanych i oryginalnych projektów.

Prace wykonujemy zarówno przy pomocy materiałów powierzonych nam przez Klienta, jak i własnych, które dostępne są u nas w bardzo korzystnych cenach. Nasze kostki brukowe pochodzą ze składów tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów. Dzięki temu zagwarantować możemy najwyższą jakość i bogactwo wzorów, kolorów oraz faktur wykorzystywanych przez nas produktów.

Nasi Klienci mogą liczyć na nas również w zakresie doradztwa materiałowego, dokonywania pomiarów, projektowana różnego rodzaju nawierzchni i sporządzenia kosztorysu inwestycji. Oferujemy również roboty ziemne i rozbiórkowo-wyburzeniowe, a także wykonywanie umocnień skarp i stożków wiaduktów.

Każdy pomysł, każdą wizję i każdy punkt widzenia naszych klientów jesteśmy w stanie zrealizować w formie trwałej, estetycznej i brukowanej nawierzchni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Współpracujemy z tą firmą od 2010 i tak jak poprzednie opinie - same superlatywy. Najciekawszy jest wpływ Grześka na zmiany projektowe i koncepcję klientów. Ma bardzo dobre oko do doboru materiałów. ELSAN Zakręt
P
Piotr
Krótko i na temat,są nie do zastąpienia,godnie wydane pieniądze. POLECAM.
M
Marko
W 100% podpinam się pod komentarzami powyżej,firma naprawdę godna polecenia,Pan Grzegorz doskonale potrafi doradzić,a przy tym zmienić cały projekt...oczywiście zdecydowanie na lepszy,za to bardzo Mu Dziękuję...chłopaki pracują tak,jak się należy.. jak widać można pracować bez piwka..starannie przykładają się do pracy..naprawdę jestem bardzo miłe zaskoczony,z pewnością będę Ich polecać..
T
Tomcio
Chłopaki pierwsza klasa,już takich ekip nie ma,solidnie wykonują swoją pracę,przy tym uczciwie doradzą...jak najbardziej podpisuję się do wyższych komentarzy.
P
Pawcio
Chłopaki pierwsza klasa,takich dłuuugo by szukać...Polecam
M
Michał
Bardzo solidna firma,z czystym sumieniem mogę chłopaków polecić,potrafią świetnie doradzić przy tym zapewnić super rozwiązanie,jestem bardzo zadowolony z Ich pracy,jeszcze niejednokrotnie skorzystam ..