Anel Andrzej Sokolik

Instalacje i urządzenia energetyczne
ul. Narutowicza 89, 05-400 Otwock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 488 078
Adres korespondencyjny
ul. Narutowicza 89, 05-400 Otwock mazowieckie

Informacje

O nas
Firma została założona w 1996 roku. Jej siedziba znajduje się w Otwocku. W związku z tym najczęściej działamy na terenie powiatu otwockiego, mińskiego oraz w Warszawie, jednak nasze położenie nie stanowi przeszkód na dokonywaniu prac na terenach bardziej odległych.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych i przemysłowych. Posiadamy doświadczenie i uprawnienia - tzw. SEP oraz budowlane do projektowania i nadzorowania robót w zakresie elektrycznym bez ograniczeń, dzięki czemu możemy instalacje zaprojektować, wykonać i zdać w Zakładzie Energetycznym oraz dokonać odpowiednich wpisów w dzienniku budowy.
Opis działalności
Firma została założona w 1996 roku. Jej siedziba znajduje się w Otwocku. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych i przemysłowych.
Produkty i usługi
Oferujemy usługi w zakresie:

1. Projektowania i wykonywania następujących instalacji wewnętrznych budynków: elektrycznych, telefonicznych, komputerowych, telewizyjnych, alarmowych i domofonowych.

2. Projektowania i wykonywania sieci elektroenergetycznych w zakresie: przyłączy, linii kablowych i napowietrznych 0,4 kV i 15 kV, stacji transformatorowych 15/0,4 kV.

3. Wykonywania kompleksowych pomiarów instalacji elektrycznych.

W ramach wykonywania zleceńoferujemy swoim klientom bezpłatne doradztwo zarówno w przypadku projektowania jak i wykonawstwa. Na wykonane przez nas prace udzielamy 2-letniej gwarancji. Ponieważ dbamy o zadowolenie naszych klientów, nigdy nie zostawiamy ich bez pomocy i nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego mogą liczyć na poradę telefoniczną lub bezpośredni przyjazd naszych pracowników.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Wołomin, Mińsk Maz., Garwolin, Pruszków, Warszawa, Ożarów Maz., Legionowo, Kozienice, Grójec, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń