Instal - Tomasz Korab

Usługi hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne.

Sprzęt i materiały hydrauliczne
ul. Sołecka 23A, 05-400 Otwock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Sołecka 23A, 05-400 Otwock mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Instal, funkcjonująca na rynku od 2013 roku aktywnie działa w branży usług hydraulicznych i wodno kanalizacyjnych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w miejscowości Otwock w województwie mazowieckim, a jej właścicielem jest Tomasz Korab.
Produkty i usługi
Prawidłowe funkcjonowanie hydrauliki to powód do zadowolenia Klientów firmy Instal. Ponad sześcioletnie doświadczenie nauczyło pracowników indywidualnego, profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia. Przedsiębiorstwo zyskało uznanie dzięki wywiązywaniu się z zamówionych usług dokładnie na czas, a przy tym proponując Klientomkorzystne oferty cenowe.

Instal jest firmą, która w swoim bogatym asortymencie zawiera wszelkie działania, niewymagające od Klienta poszukiwania dodatkowych specjalistów. To właśnie dlatego oferta firmy jest często stawiana na pierwszym miejscu przy montażu pieców lub grzejników, ale także przy wyborze najlepszego dystrybutora. Przedsiębiorstwo dokonuje sprzedaży pieców grzewczych oraz sprzedaż grzejników.

W ramach współpracy działalność może zapewnić również takie usługijak:
- wbijanie studni,
- ogrzewanie podłogowe,
- usługi hydrauliczne,
- likwidacja zatorów kanalizacyjnych,
- przewody wodociągowe,
- montaż rur,
- roboty ziemne.

Co więcej, decydując się na współpracę, firma gwarantuje, że zajmie się wszelkimi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i instalacjami gazowymi. Osoby posiadające wątpliwości, czy powinny skorzystać z usług hydraulika, zachęcamy do skontaktowania się przedsiębiorstwem i dzięki łatwemu kontaktowi, uzgodnienia warunków oferty, jak i cen za poszczególne usługi.

Zapraszamy także do odwiedzenia siedziby firmy w Otwocku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń