Wi-Waldi Wykończenia Budowlane Okna Drzwi

Upiększaj z nami swoje mieszkanie

Materiały do wykańczania wnętrz
ul. Wawerska 22a, 05-400 Otwock mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 710 09 96
Wi-Waldi Wykończenia Budowlane Okna Drzwi

Informacje

Opis działalności
Firma Wi-Waldi, której właścicielem jest Waldemar Witan, znajduje się w Otwocku, na terenie województwa mazowieckiego. Naszym klientom od 1998 roku oferujemy szereg materiałów budowlanych, do budowy oraz wykończenia wnętrz.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, które są niezbędne podczas prac budowlanych. Oferujemy farby ścienne oraz sufitowe, a także narzędzia malarskie, takie jak pędzle i wałki. Co więcej, w naszej ofercie znajduje się szereg elementów stolarki otworowej, są to drzwi, okna i parapety.

Szczegółowe polecamy produkty takie jak:

- blacho dachówki,
- włazy dachowe,
- schody strychowe,
- systemy kominowe,
- tynki zewnętrzne,
- rynny.

W ofercie posiadamy również panele oraz listwy przypodłogowe. Aby ułatwić wszystkie prace budowlane i wykończeniowe do naszej oferty wprowadziliśmy narzędzia murarskie, narzędzia ręczne oraz materiały ścierne, a nawet drabiny.

Początkowo nasza oferta składa się z około 50-ciu pozycji, aktualnie jesteśmy w stanie doradzić Państwu w wyborze wszystkich niezbędnych materiałów, narzędzi i artykułów pomocniczych. Ponadto, dysponujemy samochodami dostawczymi, które są w stanie w każdej chwili dostarczyć materiały pod wyznaczone miejsce.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Wi-Waldi w Otwocku.
Marki i specjalizacje
Porta, Dre, Rehau, Marley, Bryza, Kaczmarek, Gamrat, Kospan, Gerda, Baumatt, Danachem, Majsterpol, Kronopol, Egger, Wicanders, Effector, PTZ, Juwent, Tytan, Drabest, Myzyk, Polmar, Kanuf, Plastivan, Asco, Vox, Orobel, Kajex, Toram, MK- Żary, AW - Wiśniowski, Cezar, Soupal, Topex.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń