Alert Protection Instalacja Systemów Alarmowych

Systemy zabezpieczeń, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie

Instalacja systemów alarmowych
ul. Wyspiańskiego 2/20, 05-400 Otwock mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
603 743 364
Adres korespondencyjny
ul. Wyspiańskiego 2/20, 05-400 Otwock mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Alert Protection Instalacja Systemów Alarmowych to firma, która powstała w 1998 roku i zlokalizowana jest w Otwocku na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Działalność zajmuje się instalacją systemów zabezpieczeń w domach oraz obiektach użytku publicznego. Przedsiębiorstwem zarządza Paweł Malinowski.

Instalujemy między innymi systemy alarmowe oraz telewizję przemysłową. Pracujemy używając najwyższej jakości produktów, które pochodzą od renomowanych dostawców. Instalowane domofony oraz systemy monitorujące objęte są gwarancją.

Nasza oferta to:
- telewizja przemysłowa,
- kontrola dostępu,
- sprzedaż domofonów,
- sieci komputerowe,
- sprzedaż i montaż wideodomofonów.

Dzięki naszym usługom poczują się Państwo bezpieczniej. Dzięki oferowanym przez nas produktom nieproszony gość zostanie zauważony w porę. Pomoże to zabezpieczyć zarówno dom czy mieszkanie prywatne, a także obiekty takie jak sklep, biuro czy magazyn.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Alert Protection Instalacja Systemów Alarmowych, która zlokalizowana jest w Otwocku. Zachęcamy także do odwiedzin na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
garwoliński, grójecki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Franek
Dzięki usługom tej firmy śpię spokojnie. W mojej okolice zdarzyło się kilka nieprzyjemnych sytuacji z nieproszonymi gośćmi, więc wolałem się zabezpieczyć.