Patryk Szklarz Gospodarstwo Ogrodnicze

Ekologiczna uprawa zdrowych pomidorów - bez chemii

Hurtownie warzyw i owoców
05-480 Piotrowice 68 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Patryk Szklarz Gospodarstwo Ogrodnicze
05-480 Piotrowice 68 mazowieckie
Telefon
Patryk Szklarz Gospodarstwo Ogrodnicze

Informacje

Opis działalności firmy Patryk Szklarz Gospodarstwo Ogrodnicze w Piotrowice
W Gospodarstwie Ogrodniczym Patryka Szklarza zajmujemy się ekologiczną uprawą pomidorów już od 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się w Piotrowicach na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Gospodarstwie Ogrodniczym Patryka Szklarza działamy od niemal dwóch dekad. Nasze gospodarstwo położone jest w Piotrowicach - podwarszawskim rejonie produkcji warzyw szklarniowych. Jesteśmy firmą rodziną, która już od wielu lat koncentruje się na uprawie pomidorów.

Ogólny areał uprawy pod szkłem wynosi 4 hektary. Uprawa pomidorów szklarniowych? Tylko z nami!

Dużo uwagi przywiązujemy do walorów smakowych oferowanych przez nas pomidorów. W naszym gospodarstwie owoce są zbierane po „wybarwieniu się”, dzięki czemu mają ładny, intensywny kolor i są smaczniejsze. Wybierając odmiany do uprawy, zwracamy uwagę na dobrą jakość owoców i zdrową żywność. Stosujemy ochronę biologiczną, natomiast kwiaty są zapylane przez trzmiele.

W odróżnieniu od wielu gospodarstw rolnych nie stosujemy chemicznych środków ochrony roślin w trosce o naszych Konsumentów. Stawiamy przede wszystkim na naturalną ochronę biologiczną, która polega na zwalczaniu szkodników z wykorzystaniem ich naturalnych wrogów - innych gatunków owadów występujących w naturze. Dzięki naturalnej ochronie biologicznej ograniczamy niemal do zera stosowanie środków chemicznej. Jesteśmy sprawdzonym producentem pomidorów!

Towar do sprzedaży sortujemy ręcznie. Pomidory pakowane są w firmowe kartony po 6 kg. Towar nasz sprzedajemy na Warszawskim Rynku Spożywczym w Broniszach

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Certyfikaty

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń