Wilgafruit Sp. z o.o.

Grupa producentów warzyw i owoców

Hurtownie warzyw i owoców
08-443 Piwonin 47 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(25) 623 18 60
Adres korespondencyjny
08-443 Piwonin 47 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
WilgaFruit to spółka zlokalizowana w Sobieniu- Jeziory, w powiecie otwockim, w województwie mazowieckim. Grupą Producentów Owoców i Warzyw od 2003 roku nieprzerwanie zajmuje się produkcją jabłek deserowych oraz kapusty pekińskiej.
Produkty i usługi
Obecnie zrzeszamy 61 udziałowców, gospodarujących na łącznej powierzchni około 500 ha. Rocznie produkujemy blisko 20 000 ton jabłek deserowych oraz ok. 4 000 ton kapusty pekińskiej.

Posiadamy automat ważący pakujący firmy HTECH pakujący jabłka w woreczki foliowe o wadze od 0,5 kg do 3,0 kg. Dysponujemy nowoczesną bazą przechowalniczą w technologii ULO, której łączna pojemność wynosi 23 tysięcy ton. Zaletą systemu ULO jest wydłużenie okresu przechowywania owoców lub warzyw przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości handlowej.

Możemy Państwu zaproponować między innymi:

- jabłka,
- gruszki,
- śliwki,
- cebula,
- kapusta pekińska.

Kapusta pekińska wywodzi się od kapusty właściwej. Owalne liście tworzą mniej lub bardziej zwartą, zależnie od odmiany beczkowatą bądź bardziej wydłużoną główkę. Liście pomarszczone, zielone do kremowo- żółtych, wewnątrz główki jaśniejsze, osadzone na krótkich ogonkach, a te na krótkiej łodydze.

Sprawdzone techniki upraw w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą sprawiają, że w naszej ofercie mamy 13 odmian jabłek, w tym idared, szampion, janagold, jonagored, decosta, alwa, golden czy elisa. Nasze owoce i warzywa są naturalne, zdrowe i przede wszystkim smaczne oraz nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą WilgaFruit z Sobienie-Jeziory.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń