Jakmet Sp zoo spółka komandytowa

Obróbka metali z dbałością o detale.

Materiały elektryczne
08-445 Sobienki 30 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(25) 685 74 40
Adres korespondencyjny
08-445 Sobienki 30 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy JAKMET znajduje się w Sobienkach, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w obróbce metali. Doświadczenie oraz kwalifikacje, które zdobywamy w branży od 1992 roku przekłąda się na wysoką jakość świadczonych usług.
Produkty i usługi
Możemy Państwu zaproponować profesjonalną obróbkę cięcia metali. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykorzystywanie najnowszych technologii oraz urządzeń, które pozwalają nam na cięcie blach do grubości 200 mm, a także takich materiałów jak szkło, kamień czy tworzywa sztuczne. W naszej ofercie można również znaleźć obróbkę plastyczną blach, w tym cięcie czy profilowanie.

Świadczymy również takie usługi, jak:
- spawanie,
- obróbka skrawaniem,
- wylewanie uszczelek,
- lakierowanie proszkow,
- wykonywanie wyprasek,
- wciskanie kołków,
- zgrzewanie blach,
- projektowanie i wdrażanie produktów.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Jakmet.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń