Kafel Gardyńska Joanna

Najpiękniejsze piece kaflowe i kominki

Kominki
ul. Boryszewska 33, 05-462 Wiązowna mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Kafel Gardyńska Joanna

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą, która od 2002 roku wykonuje usługi zduńskie. W swojej pracy korzystamy z doświadczeń oraz wiedzy poprzednich pokoleń zdunów, których fach z rzemieślniczego stał się teraz rzemiosłem artystycznym. Dla klientów możemy zaprojektować i wykonać takie urządzenia jak:
- piece kaflowe,
- kominki murowane,
- kuchnie kaflowe,
- piece chlebowe,
- grille murowane,
- wędzarnie murowane.

Kafle, które wykorzystujemy w realizacji naszych projektów, mogą zostać przyozdobione własnoręcznymi grafikami, przygotowanymi przez artystów plastyków. Style artystyczne nie mają dla nas żadnych granic, więc jesteśmy całkowicie otwarci na sugestie klientów.

Piece kaflowe, czy kominki mogą stać wyjątkową, a jednocześnie użyteczną ozdobą każdego wnętrza przez swoje właściwości użytkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Opis działalności
W firmie Kafel z Wiązownej koło Otwocka zajmujemy się kompleksowymi usługami zduńskimi. Wykonujemy budowy i remonty pieców kaflowych, kominków i innego typu palenisk. Współpracujemy z utalentowanymi plastykami, którzy mogą wykonać artystyczne grafiki na kaflach ceramicznych. Firmą zarządza Joanna Gardyńska.
Produkty i usługi
Usługi zduńskie przeżywają swoisty renesans. Ludzie nie potrzebują już pieców kaflowych jako głównych ognisk ciepła, ale stanowią one teraz elegancki element dekoracyjny, a czasami też dzieło sztuki użytkowej. Odpowiadając na potrzeby rynku nasza firma podejmuje się wykonania między innymi:
- pieców tradycyjnych z otwartym lub zamkniętym hermetycznie paleniskiem,
- kominków kaflowych z otwartym paleniskiem,
- kominków kaflowych z zamkniętym paleniskiem,
- pieców i kominków budowanych tradycyjnie z cegły szamotowej,
- pieców i kominków tynkowanych,
- kaflowych kuchni węglowych i kuchni węglowych z półpiecem,
- grilli murowanych,
- wędzarni murowanych,
- pieców chlebowych murowanych.

W każdym z wykonywanych przez nas palenisk możemy umieścić wkład elektryczny. Zajmujemy się również wykonywaniem kominków i pieców z płaszczem wodny lub powietrznym do rozprowadzania ciepła.

Oprócz stawiania nowych urządzeń przeprowadzamy remonty i modernizacje starych.

Ponadto w firmie Kafel prowadzimy sprzedaż zdobionych artystycznie kafli ceramicznych o szerokiej gamie kolorów i wzorów. Udostępniamy również możliwość stworzenia niepowtarzalnej grafiki według indywidualnego pomysłu klienta.

W swoim asortymencie posiadamy również akcesoria wyposażenia pieców kaflowych i kominków.

Więcej informacji o naszej ofercie można znaleźć na stronie internetowej.
-
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Olga
Muszę ich pochwalić za jakość i terminowość. Dawno nie spotkałem się z tak punktualną firmą. Są rzetelni. Bezbłędnie wykonują każde zlecenie. Można im zaufać.

Słowa kluczowe

zdun,