Kafel Joanna Gardyńska

Piece kaflowe, kuchnie kaflowe, zduni, kafle ozdobne.

Piece
ul. Boryszewska 33, 05-462 Wiązowna mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 18:00
wtorek 09:00 - 18:00
środa 09:00 - 18:00
czwartek 09:00 - 18:00
piątek 09:00 - 18:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 640 284
Adres korespondencyjny
ul. Boryszewska 33, 05-462 Wiązowna mazowieckie

Informacje

O nas
Jesteśmy firma działającą na rynku od ponad 15 lat. Doświadczenie, pasja oraz precyzja w realizacji każdego powierzonego nam zlecenia sprawiają, że Klienci od wielu lat darzą nas zaufaniem. Specjalnością naszej firmy jest budowa takich urządzeń grzewczych jak kominki, kuchnie, piece kaflowe oraz grille, wędzarnie i piece chlebowe. Ponadto zajmujemy się również sprzedażą osprzętu piecowego, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również rozbudowaną ofertę kafli – o różnych wzorach oraz kolorach, wśród których znajdują się rozwiązania malowane ręcznie . Kominki i piece kaflowe, które przygotowujemy dla naszych Klientów, stanowią wyjątkową ozdobę każdego wnętrza.
Opis działalności
Piece kaflowe, kuchnie kaflowe, kominki kaflowe, grille, wędzarnie, piece chlebowe, zduni, kafle ozdobne.
Produkty i usługi
Firma Kafel:
* sprzedaje przede wszystkim kafle ozdobne wytwarzane w Polsce,
* ogromny wybór wzorów kafli,
* szeroka gama kolorów,
* możliwość zamówienia kafli z indywidualnym rysunkiem wykonanym przez artystę plastyka,
* współpracujemy z wysokiej klasy fachowcami z branży zduńskiej,
* indywidualne projekty zadowolą każdego wymagającego klienta.

Stawiamy:
- piece tradycyjne i o kształcie zbliżonym do kominka, z drzwiczkami hermetycznymi lub posiadającymi szybę (również szyby od wkładu robioną na wymiar),
- kominki kaflowe z otwartym paleniskiem,
- kominki kaflowe budowane metodą tradycyjną z cegły szamotowej, posiadające szybę plus rozprowadzanie,
- piece, kominki tynkowane tynkiem wysokotermalnym,
- kuchnie węglowe,
- kuchnie węglowe z tzw. półpiecem,
- obudowujemy kaflami wkłady kominkowe,
- wykonujemy prace z materiałów własnych jak i powierzonych,
- grille z wędzarnią,
- piece chlebowe (tradycyjne)
- kominki elektryczne.
Marki i specjalizacje
Oferta:
* kuchnie kaflowe,
* piece kaflowe z szybami,
* piece kaflowe tradycyjne,
* kominki kaflowe,
* kominki kaflowe otwarte,
* grille,
* wędzarnie,
* piece chlebowe,
* kominki elektryczne - obudowa kaflowa.
Certyfikaty
Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA FIRMA.Firma należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie.Firma ma certyfikat FACHOWE USŁUGI 2017 i EURO FIRMA FAIR PLAY.Certyfikat firmy CEBUD.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Alicja
2018-07-26 02:00:00
Polecam! Indywidualne podejście do projektu, bardzo dobre pomysły pani Asi i ostatecznie wykonanie kominka zabudowanego kaflami. SUPER EFEKT.
J
Jędrychowski
2014-05-08 15:25:48
Uważam, że bardzo dobre wykonania, bardzo dobry projekt, urozmaicone kafle ozdobne, z których wybrałem coś odpowiedniego dla siebie. Wysokiej klasy, bardzo ciekawe wzornictwo i kolorystyka, a wobec tego bardzo atrakcyjna cena. Zdun fantastyczny. Pracę wykonał mistrzowsko.
M
P
Marek P.
2014-04-10 17:40:20
Jesteśmy zadowoleni z żoną z firmy Kafel. Pani Joanna podeszła do nas bardzo profesjonalnie. Określiliśmy swoje wymagania dotyczące kafli ozdobnych i takie właśnie otrzymaliśmy jako obudowę kominka. Pozytywne zaskoczenie. Wysoka jakość wykonania, zdun naprawdę się postarał. Pani Joasia wyceniła wszystko atrakcyjnie.
I
Ignasiak
2014-03-10 14:29:54
Rekomenduję firmę Kafel, ponieważ dzięki kreatywności, doświadczeniu Pani Joasi oraz profesjonalizmowi i umiejętnościom zduna wykonana kuchnia kaflowa z piekarnikiem spełniła oczekiwania mojej mamy. Doskonałe wykonanie, wszystko przemyślane, każdy szczegół dopracowany. Pan Stach, to specjalista, który dokładnie zna się na rzeczy. Ostatecznie bardzo nas oboje zaskoczyli. Atrakcyjna cena, a kafle świetnie się prezentują, emanują nowoczesnością. Pozdrawiam, Sonia Ignasiak
J
Jacek
2013-11-20 16:56:49
Miałem swoje własne wyobrażenie na temat kominka kaflowego, dlatego pokazałem projekt Pani Joannie, a reszta już należała do Niej. Super, że można samemu proponować kominki. Prócz tego firma posiada bogatą gamę kominków i kafli o różnych wzorach i kolorach, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja jestem zadowolony i polecam.
M
Moni
2013-10-30 17:56:16
Kuchnia kaflowa, to w dzisiejszych czasach rzadkość. Jako, że jednak podobają mi się takie kaflowe kuchenki i w ogóle, to postanowiłam spełnić swoje marzenia. Pani Joasia pomogła mi je spełnić. Nie dość, że nowocześnie, to jeszcze funkcjonalnie i w dobrej cenie. Realizacja projektu? Błyskawiczna.
K
Krzysztof
2013-10-11 14:16:16
Fajnie, że Pani Joasia dysponuje tak dużą ofertą kafli. Super oferta, dobre ceny, no i na dodatek podejście Pani Joasi do klienta bardzo profesjonalne (co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach).
K
R
Katarzyna R.
2013-09-30 14:03:59
Wykonali w moim domu bardzo elegancki piec. Nie dymi, nie zachowuje się tak jak inne piece, z którymi miałam do czynienia u moich znajomych. Jestem zadowolona z usługi jaką wykonali za dobrą cenę.