Progress Place Urszula Borkowska

Nasze przedszkole realizuje program terapeutyczno-przedszkolny.

Przedszkola prywatne
ul. Szkolna 18, 05-077 Zakręt mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
511 862 699
Adres korespondencyjny
ul. Szkolna 18, 05-077 Zakręt mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Realizujemy program terapeutyczno-przedszkolny. Rekrutacja. Mamy ofertę dostosowaną do potrzeb naszych podopiecznych. Najważniejsze jest dla nas dobro dziecka.
Produkty i usługi
Oferujemy:

• szeroki wybór zajęć terapeutycznych
• wyspecjalizowaną kadre
• intensywny program terapeutyczny

Prowadzimy terapię indywidualną, behawioralną i logopedyczną. Polecamy zajęcia ze zwierzętami. Mamy do dyspozycji dogoterapię, alpakoterpię i hipoterapię. Oprócz tego, nasi podopieczni uczestniczą w terapii ręki, która pomaga w usprawnienie funkcji percepcyjno-motorycznych. Oferujemy również arteterapię, gdzie dzieci rozwijają swoje zdolności plastyczne. Ponadto, nasza oferta zawiera muzykoterapię i logorytmikę.

W bezpłatnym przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z autyzmem Progress Place zatrudniamy specjalistów. Nasza kadra składa się z ekspertów. Pracownicy charakteryzują się ogromną wiedzą, którą wykorzystują podczas wykonywania codziennych obowiązków. Mają doświadczenie i świetne podejście do dzieci.

Uczymy przez zabawę. Zapewniamy dietę, która jest dostosowana do potrzeb dziecka. Zajęcia terapeutyczne odbywają się w małych grupach, co wpływa na większą skuteczność. Jednym z naszych znaków rozpoznawczych jest indywidualne podejście do dzieci.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedszkola Progress Place.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
M
Magda M.
2019-06-27 15:43:19
Polecam!