Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Sklep Meblowy i Art. Przem. Marek Adamkowski w Panoramie Firm

Opis działalności

W miejskich sklepach meblowych zapłacisz za miasto, w Warszawie za stolicę, a w Zągotach za meble. To dlatego w Zągotach za meble nie przepłacisz.

O nas

Nasz Sklep Meblowy powstał w 1991 r. Nasza siedziba znajduje się na trasie Płock-Sierpc, 13 km od Płocka.

Wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pomogło nam wybrać do współpracy polskich producentów mebli, którzy postawili na jakość i niewygórowaną cenę. Klientom proponujemy meble o wysokim standardzie i estetyce.
meble kuchenne, meble pokojowe, meble młodzieżowe, meble do sypialni, meble tapicerowane meble do przedpokoju, meble, tanie meble, meble najtaniej, sklep meblowy meble kuchenne, meble pokojowe, meble młodzieżowe, meble do sypialni, meble tapicerowane

Produkty i usługi

Nasz Sklep Meblowy powstał w 1991 roku. Realizujemy zamówienia m.in. na meble kuchenne, tapicerowane, pokojowe.

Nasza siedziba znajduje się na trasie Płock-Sierpc, 13 km od Płocka. Klientom proponujemy meble tapicerowane i meblościanki o wysokim standardzie i estetyce. Istnieje możliwość wyboru koloru materiału na meble tapicerowane.

Na życzenie Klienta zakupione meble możemy skręcić i dostarczyć w całości pod wskazany adres.

Wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pomogło nam nawiązać współpracę z polskimi producentami mebli, którzy postawili na jakość i niewygórowane ceny.

Staramy się wprowadzić do oferty sprzedaży nowości, ukazujące się aktualnie na rynku mebli tapicerowanych w Polsce.

W skład naszej oferty wchodzą:

- meble kuchenne,
- meble pokojowe,
- meble młodzieżowe,
- meble do sypialni,
- meble tapicerowane,
- meble do przedpokoju

Opinie

0/1000
Polecam, dobre ceny w porównaniu do konkurencji
Adam-Płock 2015-04-13
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij