Manor-House Małgorzata Siemiątkowska

Szeroki wybór poradni specjalistycznych

Przychodnie prywatne
09-151 Miączyn 35B mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Manor-House Małgorzata Siemiątkowska
09-151 Miączyn 35B mazowieckie
NIP
5360014981
Telefon
Manor-House Małgorzata Siemiątkowska

Informacje

Opis działalności firmy Manor-House Małgorzata Siemiątkowska w Miączyn
Specjalistyczne Centrum Medyczne Wyszogród zajmuje się świadczeniem pomocy medycznej w szerokim zakresie. Centrum mieści się w Miączynie na terenie województwa mazowieckiego. Założycielką jest Małgorzata Siemiątkowska, która zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Specjalistyczne Centrum Medyczne Wyszogród działa jako przychodnia prywatna już od 1992 roku. W Centrum znaleźć można pomoc medyczną i uzyskać konsultacje z szerokiego zakresu specjalizacji. Są to między innymi:

- poradnia alergologiczna,
- poradnia stomatologiczna z chirurgią stomatologiczną,
- poradnia dermatologiczna,
- poradnia ginekologiczna,
- poradnia kardiologiczna,
- poradnia neurologiczna,
- poradnia okulistyczna,
- poradnia endokrynologiczna,
- poradnia urologiczna,
- poradnia ortopedyczna.

W Centrum dostępna jest również na miejscu pracownia USG.

Więcej informacji uzyskać można na oficjalnej stronie internetowej.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Ewelinka
Bardzo polecam tą placówkę usług medycznych. Personel wykwalifikowany,przyjazny dla klientów przychodni. Miła i fachowa porada lekarzy specjalistow. PRZYJAZNA ATMOSFERA , LEKARZE WYSOKO WYSPECJALIZOWANI BARDZO MILI,WYROZUMIALI,GRZECZNI,POMOCNI,FACHOWA POMOC ORAZ PROFESJONALNE LECZENIE PACJENTOW. POLECAM BARDZO TĄ PLACOWKE USLUG MEDYCZNYCH NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE OPIEKA MEDYCZNA LEKARZY,PIELĘGNIAREK. PO PROSTU LUZIK ZERO STRESU PRZED WIZYTA DO LEKARZY. POLECAM BARDZO I LEKARZY I OGOLNIEVCALY ZGRANY,PRZESYMPATYCZNY PERSONEL MEDYCZNY. RZADKO MOZNA SPOTKAC TAK MIŁA, PRZYJAZNA ATMOSFERE ORAZ PROFESJONAKNA OPIEKE LEKARZY ORAZ PIELEGNIAREK. BEDE POLECAC TO CENTRUM MEDYCZNYM INNYM PACJRNTOM,KTORZY ZAMIERZAJA SKORZYSTAC Z PORAD I WIZYT U WTBITNYCH LEKARZY WYSOKO WYKWALIFIKOWANYCH. MNIE URATOWANO ZYCIE I PODREPEROWALI LEKARZE KIEPSKI MÓJ STAN ZDROWIA,DZIS CZUJE SIE BARDZO DOBRZE DZIEKI LEKARZOM NEUROLOGOM,KARDIOLOGOM,UROLOGOM,STOMATOLOGOM,GINEKOLOGOM,DERMATOLOGOM. DZIEKI TYM LEKARZOM CHCE SIE ŻYĆ PRZYWROCILI MI WIARE W TO,ŻE WARTO ŻYĆ DLA SIEBIE DLA RODZINY,NIE ZALAMYWAC SIE TYLKO MYSLEC POZYTYWNIE NASTWIENI NA LEPSZE JUTRO, ZE Z DNIA NA DZIEN CZUJEMY SIE ZDROWSI, SILNIEJSI, DZIEKI LECZENIU I WSPARCIU LEKARZY. BRAWO TAK MA BYĆ I BEDZIE ZAPEWNE W PRZYSZLOSCI. POZDRAWIAM SERDECZNIE.
M
Mania
Nie polecam.