Biuro Rachunkowe Badania Sprawozdań Finansowych Barbara Złotowska

Biuro Rachunkowe Badania Sprawozdań Finansowych

ul. Wspólna 12 /9, 09-162 Nacpolsk mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(23) 663 20 49
236632049
zlotowska@home.pl
601051659
Adres korespondencyjny
ul. Wspólna 12 /9, 09-162 Nacpolsk mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro świadczy usługi audytorskie i księgowe, doradztwa podatkowego, kadrowo-płacowe dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i wielkości, także stowarzyszeń i fundacji. Ofertę współpracy kierujemy do Zarządów, Właścicieli firm, którzy chcieliby zajmować się przede wszystkim działalnością i rozwojem własnych firm i nie ponosić odpowiedzialności.
Produkty i usługi
Nasze biuro rachunkowe, które powstało w 1992 roku, jest wiodącą firmą w branży usług finansowych. Dla wielu klientów sprawnie prowadzimy księgi rachunkowe, kadry i płace, a także oferujemy specjalistyczne wsparcie merytoryczne, pozwalające sprostać zmieniającym się regulacjom.

Współpracujemy przede wszystkim z małymi firmami, ale mamy także popartą doświadczeniem wiedzę, jak należy świadczyć usługi dla największych przedsiębiorstw. Koszty realizacji zleceń kalkulowane są indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania oraz czasu pracy. Spośród najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów biznesowych wyróżnić można między innymi obsługę kadrowo-płacową (m.in. sporządzanie umów i naliczanie składek ZUS), prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego.

Dla najbardziej wymagających przedsiębiorców prowadzimy kompleksowe działania księgowe, zgodnie z ustalonym indywidualnie zakresem prac. Proponujemy także doradztwo związane z kredytami dla firm, a osobom pracującym za granicą oferujemy niezbędne wsparcie w zakresie uzyskania zwrotu podatku w Niemczech bądź innych krajach.

Proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki za rozliczenia podatkowe, dodatkowo przejmujemy kontakty z urzędami podatkowymi na życzenie naszych klientów. Dokumenty księgowe możecie Państwo dostarczać do naszego biura w Nacpolsku osobiście, ale oferujemy także opcję odbioru dokumentów z Państwa siedziby.

Stale zmieniające się przepisy i zasady rozliczania finansów w przedsiębiorstwach to dla nas duże wyzwanie, które chętnie podejmujemy. Sprawnie realizujemy zlecenia rachunkowe dla wszystkich firm z okolic Płocka, Iławy czy Nacpolska. Osoby, które potrzebują pomocy doświadczonego specjalisty w zakresie księgowości, zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Biegły Rewident
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bełchatowski, łowicki, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Płock, płoński, sierpecki, Warszawa, żyrardowski, iławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń