Firma Handlowo-Usługowa Iga Jarosiewicz Stacja Kontroli Pojazdów

Przeglądy techniczne samochodów, motocykli, ciągników rolniczych

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Ludowa 15A, 09-120 Nowe Miasto mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
503 360 406
Sklep
603047174
Warsztat
605576637
Adres korespondencyjny
ul. Ludowa 15A, 09-120 Nowe Miasto mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Już jest! Zapraszamy do naszej nowo otwartej Stacji Kontroli Pojazdów na ul. Ludowej 15A w Nowym Mieście, powiat płoński. Stacja Kontroli Pojazdów jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 i w soboty 8-14.
Produkty i usługi
Szukasz zaufanego warsztatu samochodowego i zależy Ci by ktoś kompleksowo zadbał o Twoje auto? Potrzebujesz doświadczonego mechanika, któremu bez obaw powierzysz swój samochód? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Motoryzacyjnego "Nowe Miasto".
Prowadzimy stację kontroli pojazdów. U nas szybko, profesjonalnie i tanio dokonasz rutynowego przeglądu. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, dlatego możesz być pewien, że dokładnie sprawdzimy Twój pojazd. Okresowe badania techniczne przeprowadzamy w samochodach osobowych, ciężarowych, motocyklach, a także przyczepach i ciągnikach rolniczych. Jeśli sprowadzasz pojazd z zagranicy, chętnie dokonamy pierwszego badania technicznego. Jeśli dopiero przymierzasz się do kupna używanego samochodu - sprawdzimy go dla ciebie. Znajdziemy ukryte wady i dokonamy wstępnej wyceny ewentualnej naprawy. Dzięki temu, pomożemy też oszacować realną cenę kupowanego auta.
Diagnostykę zawsze przeprowadza doświadczony zespół fachowców - dzięki długoletniej obecności w branży, znamy typowe problemy poszczególnych typów samochodów i wiemy jak sobie z nimi poradzić.
Zajmujemy się naprawą wszystkich samochodów. Serwisujemy też instalacje LPG. Na terenie naszej firmy znajduje się sklep z niezbędnymi częściami i akcesoriami do aut. Z nami nie będziesz tracił czasu - w razie potrzeby, niezbędne części sprowadzimy specjalnie dla Ciebie. Po ewentualnej naprawie -umyjemy Twój samochód i doprowadzimy go do całkowitego porządku. Naszą działalność prowadzimy z miłości do motoryzacji, więc możesz być pewien, że z Twoim samochodem będziemy obchodzić się jak z naszym własnym.
Nasza siedziba mieści się przy ulicy Ludowej 15 w Nowym Mieście, na Mazowszu. Zapraszamy to kontaktu. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Razem znajdziemy dogodny termin.
Marki i specjalizacje
- Wykonujemy przeglądy techniczne pojazdów
- Zajmujemy się naprawa pojazdów
- Zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji LPG
- Prowadzimy sprzedaż części samochodowych oraz ich akcesoriów a także myjnię bezdotykową czynną 24 h
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Płońsk

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń