Red Plant sp. z o.o.

Zrzeszenie producentów warzyw i owoców

Hurtownie warzyw i owoców
09-151 Nowe Przybojewo 38a mazowieckie
(15 reviews) napisz opinię
Red Plant sp. z o.o.
09-151 Nowe Przybojewo 38a mazowieckie
Strona www
Telefon
Red Plant sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Red Plant sp. z o.o. w Nowe Przybojewo
Red Plant to zrzeszenie hodowców oraz dystrybutorów warzyw i owoców. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Przybojewie w województwie mazowieckim. Naszą grupę tworzymy już od 2011 roku.
Produkty i usługi
Grupa producentów warzyw i owoców odpowiedzialna jest za stałą dostawę, świeżych produktów. Nasi Klienci to przede wszystkim większe i mniejsze przedsiębiorstwa. Regularnie zaopatrujemy sklepy w różnego rodzaju owoce i warzywa. Zrzeszamy producentów z całego kraju. Nasze owoce jesteśmy w stanie hodować przez 7 miesięcy w roku.

Dysponujemy chłodniami i specjalnymi zadaszeniami dla roślin. Zebrane owoce są przechowywane w warunkach odpowiednich do zachowania ich aromatu i świeżości. Na indywidualną prośbę naszych konsumentów, plony poddawane są obróbkom. Owoce i warzywa pakowane są do opakowań jednostkowych po 250 g, 500g, 1 kg, 2 kg lub 3 kg. Do Klienta trafiają na paletach w opakowaniach zbiorczych.

W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się między innymi:

- truskawki
- borówki amerykańskie
- maliny,
- czarne porzeczki,
- kolorowe porzeczki,
- agrest.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w Nowym Przybojewie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do zakupu pysznych owoców i warzyw - firma Red Plant.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z producentami owoców miękkich (np. wiśnia, czereśnia, malina, agrest, borówka, truskawka, jeżyna, aronia, porzeczka, śliwka) i innych.
Zasięg działania
Firma Red Plant sp. z o.o. z lokalizacji: Nowe Przybojewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(15 reviews) napisz opinię
K
Kaja
Owoce z tej firmy są świeże, nie wymagają dużego odrzutu i zawsze dojeżdżają do nas według umowy.
Ł
Łukasz
Sprawdzony producent maliny tunelowej! Mają przystępne ceny, pakują owoce zgodnie z naszymi życzeniami i zawsze dbają o warunki dostawy oraz przechowywania.
K
Katarzyna
Od firmy skupujemy hurtowe ilości owoców, szczególnie truskawki. Jeśli chodzi o współpracę, to jest bardzo pomyślna. Selekcjonują starannie owoce i podczas produkcji nie mamy niemal żadnych odpadów. Truskawki wyglądają ładnie i świeżo, a transport jest zawsze na czas.
S
Sebastian
Polecam za łatwy kontakt z producentem, a także szybką możliwość wyjaśnienia każdej sprawy. Co do jakości owoców nie mam żadnych zastrzeżeń. Sprzedaż, wysyłka i sprawy formalne są załatwiane zawsze profesjonalnie.
P
Paweł
Ceny mają uczciwe. Jeśli chodzi o truskawki, czy agrest, który tutaj kupujemy, to uważam, że towar jest naprawdę warty swojej ceny. Firma dba o odpowiednie zabezpieczenie owoców przed wysyłką.
M
Mateusz
Skupujemy od nich hurtowe ilości truskawek. Produkt jest dobrze wyselekcjonowany. Opakowanie dokładnie chroni żywność. Polecam.
J
Joanna
Mają bardzo przystępne ceny za owoce. Tym bardziej że nigdy jeszcze nie zgłaszałam reklamacji. Dbają o jakość artykułów żywnościowych.
G
Grzegorz
Dostawa ich produktów jest zawsze na czas. Maliny, które używamy przy produkcji naszych deserów, są naprawdę smaczne. Nawet w okresie jesiennym i zimowym można jeszcze zamówić kilka partii.
K
Kasia
Bardzo chwalę sobie współpracę z tą firmą. Przede wszystkim bardzo dobrze selekcjonują sprzedawane owoce. Po otwarciu paczki i przejrzeniu kilku owoców nigdy nie trafiam na zgniłe, czy spleśniałe partie. Dbają o wysokie standardy przechowywanej żywności. Polecam ich za jakość produktu.
H
Hania
Zamawiane u nich maliny, truskawki i agrest pierwsza klasa. Wyglądają i smakują, jak by były dzisiaj zbierane.
F
Fabian
Z hurtownią można się dogadać i zawsze można liczyć na fajne zniżki. Polecam, genialne produkty.
I
Ilona
Klienci, którzy kupują u nas owoce są zadowoleni. Pytają o nowe dostawy. Świetna hurtownia.
K
Krzysztof
Gdybym miał ponownie wybierać, to na pewno jako dostawcę bym wybrał Red Plant. Ta grupa jest świetnym producentem.
A
Artur
Zdrowe, świeże i aromatyczne truskawki. Z tą firmą możemy liczyć na ciągłość dostaw. Jesteśmy zadowoleni, że wybraliśmy akurat ich. Nasza współpraca z pewnością przez długi czas się nie zakończy.
E
Emilia
Świetne rozwiązanie dla osób, chcących zakupić coś z wysokiej półki. Od lat współpracujemy z tą firmą. Dostarczają do nas przepyszne maliny i truskawki. Nasi Klienci są zachwyceni.