Red Plant sp. z o.o.

Grupa producentów warzyw i owoców

Produkcja roślin i nasion
09-151 Nowe Przybojewo 38a mazowieckie
(1 review) napisz opinię
Red Plant sp. z o.o.
09-151 Nowe Przybojewo 38a mazowieckie
NIP
5671902005
Strona www
Telefon
Red Plant sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Red Plant sp. z o.o. w Nowe Przybojewo
Red Plant to grupa producentów owoców i warzyw. Funkcjonujemy od 2011 roku, zapewniając Klientom zawsze świeże i dojrzałe produkty. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Przybojewie, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Grupa producentów owoców i warzyw jest połączeniem sił wielu firm. Wspólnie dążymy do tego, aby na polski rynek trafiały świeże produkty. Współpracujemy z wieloma producentami. Zapewniamy dziesiątki różnych odmian warzyw i owoców.

W okresie jesiennym zapewniamy naszym roślinom specjalne osłony. Dzięki temu nasze owoce możemy produkować aż przez 7 miesięcy w roku. Do przechowywania zebranych plonów wykorzystujemy specjalne chłodnie. Ich świeżość zachowana jest na naprawdę długi czas. Owoce podlegają obróbce zależnej od indywidualnych potrzeb naszego Klienta.

W sprzedaży mamy między innymi:

- truskawki,
- maliny,
- borówki amerykańskie,
- porzeczki czarne,
- porzeczki kolorowe,
- agrest.

Produkty pakowane są do opakowań jednostkowych po 250 g, 500 g, 1 kg, 2 kg lub 3 kg. Te następnie są ładowane do opakowań zbiorczych. O szczegółach oferty dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i do skorzystania z naszych usług - firma Red Plant w Nowym Przybojewie.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z producentami owoców miękkich (np. wiśnia, czereśnia, malina, agrest, borówka, truskawka, jeżyna, aronia, porzeczka, śliwka) i innych.
Zasięg działania
Firma Red Plant sp. z o.o. z lokalizacji: Nowe Przybojewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 review) napisz opinię
S
Stanisław
Polecam ich do współpracy