Bhp Partner

U Nas najdroższy jest tylko KLIENT!

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Armii Krajowej 50, 09-100 Płońsk mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bhp Partner
ul. Armii Krajowej 50, 09-100 Płońsk mazowieckie
Telefon
Może cię zainteresować
Bhp Partner

Informacje

Opis działalności firmy Bhp Partner w Płońsk
Kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. BHP PARTNER to firma oferująca sprzedaż artykułów jak i usługi w zakresie BHP i Ppoż .
Produkty i usługi
Firma usługowo-handlowa Partner mieści się w Płońsku, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy od 2001 roku, świadcząc profesjonalne usługi BHP. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu szkoleń BHP, kursów PPOŻ i konsultacji oraz doradztwa BHP. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to jedno z podstawowych zadań każdego właściciela przedsiębiorstwa. Zajmujemy się organizacją specjalistycznych szkoleń. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie oraz specjalistyczną wiedzę.

Ponadto świadczymy usługi za zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy przygotowani, aby zdjąć z Państwa barków wszystkie czynności związane z zarządzaniem BHP w firmie. Oferujemy nadzór BHP. Możemy także wesprzeć już istniejące struktury BHP tak, aby wszelkie sprawy związane z bezpieczeństwem były traktowane priorytetowo i z należytą starannością.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń