Zyg-Pol

Podczas stłuczki zaufaj profesjonalnej firmie

Pomoc drogowa
ul. Trakt Kamiński 6, 09-530 Gąbin mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zyg-Pol

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie ZygPol zajmujemy się świadczeniem pomocy drogowej oraz transportem międzynarodowym już od 1984 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gąbinie na terenie województwa mazowieckiego, a założycielem jest Zygmunt Puternicki. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie ZygPol działamy już od ponad trzech i pół dekady. Głównym profilem naszej działalność jest pomoc drogowa. Awaria samochodu, stłuczka lub wypadek mogą przytrafić się każdemu i o każdej porze, najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego też ekipa naszej firmy szybko dociera we wskazane miejsce. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wysokiej klasy sprzęt holowniczy zajmą się usunięciem w jezdni samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- wyciąganie pojazdów,
- holowanie z zagranicy,
- transport pojazdów,
- transport gabarytów,
- zabudowy pomocy drogowych,
- przepompowywanie cystern,
- usługi dźwigowe,
- prostowanie ram,
- naprawa ram.

Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami do świadczenia tego typu usług. Co więcej, posiadamy porozumienia z jednostkami Państwowej Straży Pożarnej oraz przydział częstotliwości i zezwolenie na używanie urządzeń radiokomunikacyjnych. Ważną kwestią jest fakt posiadania przez osoby obsługujące pojazdy ratownicze uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Ponadto zajmujemy się profesjonalną naprawą powypadkową. Klienci mogą zlecić nam prostowanie ram samochodów ciężarowych oraz specjalnych naczep. Posiadamy profesjonalne urządzenia do prostowania ram, które są wyposażone w pompy i siłowniki hydrauliczne. Dzięki wózkom naszej prasy mamy dostęp do miejsc z ograniczonym dostępem.

Uzupełnieniem oferty jest import specjalistycznych zabudów firmy OMARS. Sprawnie holujemy każdy rodzaj pojazdu. Pomoc drogową świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy wsparcie o każdej porze dnia i nocy, wyciągając pojazdy z rowu lub stawiając je na koła.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gostyniński, kolski, kutnowski, lipnowski, łęczycki, łowicki, płocki, sochaczewski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe