Zyg-Pol

Sprawna pomoc na drodze i holowanie pojazdów

Pomoc drogowa
ul. Trakt Kamiński 6, 09-530 Gąbin mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 reviews) napisz opinię
Zyg-Pol
ul. Trakt Kamiński 6, 09-530 Gąbin mazowieckie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
602315811
zyg-pol@wp.pl
602777706
602777708
http://www.zyg-pol.com
Zyg-Pol

Informacje

Opis działalności firmy Zyg-Pol w Gąbin
W Przedsiębiorstwie ZygPol zajmujemy się świadczeniem pomocy drogowej oraz transportem międzynarodowym już od 1984 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gąbinie na terenie województwa mazowieckiego, a założycielem jest Zygmunt Puternicki. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie ZygPol działamy już od ponad trzech i pół dekady. Głównym profilem naszej działalność jest pomoc drogowa. Awaria samochodu, stłuczka lub wypadek mogą przytrafić się każdemu i o każdej porze, najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego też ekipa naszej firmy szybko dociera we wskazane miejsce. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wysokiej klasy sprzęt holowniczy zajmą się usunięciem w jezdni samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- wyciąganie pojazdów,
- holowanie z zagranicy,
- transport pojazdów,
- transport gabarytów,
- zabudowy pomocy drogowych,
- przepompowywanie cystern,
- usługi dźwigowe,
- prostowanie ram,
- naprawa ram.

Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami do świadczenia tego typu usług. Co więcej, posiadamy porozumienia z jednostkami Państwowej Straży Pożarnej oraz przydział częstotliwości i zezwolenie na używanie urządzeń radiokomunikacyjnych. Ważną kwestią jest fakt posiadania przez osoby obsługujące pojazdy ratownicze uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Ponadto zajmujemy się profesjonalną naprawą powypadkową. Klienci mogą zlecić nam prostowanie ram samochodów ciężarowych oraz specjalnych naczep. Posiadamy profesjonalne urządzenia do prostowania ram, które są wyposażone w pompy i siłowniki hydrauliczne. Dzięki wózkom naszej prasy mamy dostęp do miejsc z ograniczonym dostępem.

Uzupełnieniem oferty jest import specjalistycznych zabudów firmy OMARS. Sprawnie holujemy każdy rodzaj pojazdu. Pomoc drogową świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy wsparcie o każdej porze dnia i nocy, wyciągając pojazdy z rowu lub stawiając je na koła.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Zasięg działania
Firma Zyg-Pol z lokalizacji: Gąbin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
K
Krystian
Oferują bezproblemowe holowanie pojazdów z zagranicy, samochód dotarł szybko i bezpiecznie. Polecam.
K
Kamil
Nieoceniona pomoc w razie jakichkolwiek problemów na drodze, sprawny przyjazd, niewygórowana cena. Polecam.
I
Iwona
Bardzo dobra firma, miałam awarię na drodze, zadzwoniłam po nich, a oni szybko przyjechali i zajęli się problemem. Polecam tę firmę.
E
P
emeryt Pol
na usuwaniu samochodów po wypadkach itp. jest dobry nie uszkodzi więcej niżą był uszkodzony samochód naw et po dachowaniu zrobi to dobrze

Słowa kluczowe